Anasayfa / Krediler / 2017 Faizsiz Kredi Fırsatları

2017 Faizsiz Kredi Fırsatları

Faizsiz kredi almak herkesin en büyük hayali diyebiliriz. 10 yıllık bir kredi aldığımızda neredeyse kredi tutarı kadar faiz ödediğimiz düşünüldüğünde faizsiz kredi hem işimiz hem yatırımlarımız için bizlere büyük bir fırsat sunuyor. Türkiye’de faizsiz kredi veren bir çok kurum ve kuruluş mevcut. Ancak bunların faizsiz kredi imkanından yararlanabilmek adına fırsatları çok iyi bir şekilde takip etmek gerekiyor.

Emekliler için Faizsiz Kredi 2017

Emeklilere faizsiz kredi konusunda dönem dönem fırsatlar çıkıyor. Bu konuda en büyük desteği PTT veriyor. PTT faizsiz kredisinden 2016 yılında da bir çok emekli yararlandı. 2017 yılında da bu imkanın sunulacağı ve binlerce emeklinin faizsiz kredi imkanından yararlanacağı belirtiliyor. Bankalardan faizle bile kredi çekme imkanları kısıtlı olan emeklilerin böyle mükemmel bir seçenekten yararlanması için ise PTT tarafından yapılan dönemsel duyuruları takip etmesi şart.

Girişimcilere Faizsiz Kredi 2017

Devletimiz girişimcilere olan desteğini yılın hiç bir döneminde esirgemiyor. Her ne kadar belirli dönemlerde bu desteği yoğunlaştırsa da yılın her döneminde KOSGEB’e başvurarak girişimcilik sertifikanız ile faizsiz kredi ve hibe kredi almak için başvuru yapabilirsiniz. Faizsiz kredi tamamı hibe krediye oranla çok daha fazla kişiye çıkmaktadır. İyi bir projesi olan genç girişimciler bir çok alanda büyük destek görmektedir.

Kadınlar için Faizsiz Kredi 2017

Kadınların faizsiz kredi imkanından yararlanabilmesi adına ev hanımı olmaması, girişimci ruhlu olması gerekiyor. Çalışan kadınların yararlanabildiği faizsiz kredi imkanlarını KOSGEB ve bir çok kadın kuruluşu destekliyor.

Esnaf için Faizsiz Kredi 2017

2016’nın son çeyreğinde adı duyulan ve 250 bin esnafın başvurduğu esnaflara faizsiz kredi sonuçları açıklandı. 250 bin esnaftan 15 bini bu imkandan yararlanabilse de 2017 yılında da esnafları desteklemek için yeni faizsiz kredi fırsatları sunulacağı konuşuluyor.