Anasayfa / Krediler / İhtiyaç Kredisi / ABank 48 Ay Vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi

ABank 48 Ay Vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler bankaların sunmuş olduğu ihtiyaç kredilerini mercek altına almakta ve kendilerine en makul gelecek olan faiz oranını bulmaya çalışmaktadırlar. Sizde ihtiyaç kredisi kullanmayı düşünüyorsanız ABank gibi bankaların sunmuş olduğu faiz oranlarını öğrenmeli ve ekonomik olarak sizi en az zorlayacak ihtiyaç kredisi ürününü bulmaya gayret etmelisiniz. 10.000 TL 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanıldığında ABank’ın ne kadar faiz istediği ve kredinin toplam geri ödeme miktarının kaç lira olduğunu dilerseniz hep birlikte inceleyelim.

10.000 TL 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

ABank 10.000 TL krediyi 48 ay vade ile kullanmak isteyenlerden %1,48 faiz oranı talep etmektedir. Bankanın sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi olanağından yararlanılabilmesi için 50 TL’lik bir masrafın ödenmesi gerekmektedir. 10.000 TL 48 ay vadeli kredinin yıllık maliyeti ise %21,60’tır. Aylık taksit oranına göz atıldığında 311 TL’lik bir ödemeyle karşılaşılmaktadır. ABank’tan 48 ay vade ile 10.000 TL kredi çeken biri toplamda 14.994 TL geri ödemektedir.

İhtiyaç kredisi kullanacağınız zaman tüm bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranlarını muhakkak incelemelisiniz. Vade ve faiz oranlarını karşılaştırarak en ekonomik şekilde kredi kullanma fırsatını elde etmeniz mümkün. Bankaların 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanlarını değerlendirmek isteyenler 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi başlıklı yazımızı okuyabilirler. Bu sayede hangi bankadan kredi çekeceğiniz konusunu aklınızda netleştirebilir ve çok makul faiz oranları ve geri ödeme seçenekleriyle ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Türkiye İş Bankası’ndan QNB Finansbank’a kadar pek çok bankanın 10.000 TL 48 ay vadeli kredi için istediği faiz oranını ve aylık geri ödeme miktarını bu yazımız aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Kredi skorunuz iyi veya çok iyi seviyedeyse, gelirinizi belgeleyip bankaya sunabiliyorsanız sizde büyük olasılıkla dilediğiniz her bankadan ihtiyaç kredisi talebinize onay alabilirsiniz.