Anasayfa / Bankalar / Banka Çalışma Saatleri / ABank Çalışma Saatleri

ABank Çalışma Saatleri

ABank bir diğer adıyla Alternatif Bank, 1991 yılında Doğan Grubu bünyesinde kurularak 1992 yılında bankacılık hizmetleri vermeye başlamış bir bankadır. Şu anda sahibi The Commercial Bank olan ABank, sunduğu hizmetlerle müşteri sayısını giderek arttıran bir bankadır. Sizde hızlı bir büyüme gösteren ABank müşterileri arasında yer alıyorsanız ve ABank çalışma saatlerini öğrenerek işlemlerinizi sorun yaşamaksızın tamamlamak istiyorsanız yazımızın devamını okumanızı tavsiye ediyoruz.

ABank Mesai Saatleri

Türkiye’de banka mesai saatleri farklılık gösterebilmektedir. Ülkemizdeki bankalar hafta için günlerde hizmet vermektedirler. Bankaların bir kısmı sabah 08.30’da açılırken bir kısmı ise 09.00’da açılmaktadır. Aynı şekilde akşam kapanış saatleri de aynı olmayabilmektedir. Bazı bankalar 17.00’de kapanırken diğerleri ise 17.30’da kapanış işlemlerini gerçekleştirmektedir. ABank çalışma saatleri ise sabahları 09.00’da açılış akşamları ise 17.00’de kapanış olarak belirlenmiş durumdadır. Öğle arası ise tüm bankalarda olduğu gibi 12.30-13.30 arasında 1 saat olarak verilmektedir. Banka çalışma saatleri içerisinde ABank şubelerine giderek tüm bankacılık işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde halletmeniz mümkündür.

ABank çalışma saatleri haricinde bankacılık işlemi yapmak istediğiniz zamanlarda ise ABank Çağrı Merkezi ya da internet şubesinden yararlanabilirsiniz. ABank Çağrı Merkezi’ne ulaşmak için 444 00 25 veya 0850 225 00 55’i arayabilirsiniz. Çağrı Merkezi’ni arayarak kredi kartı başvurunuzun ne aşamada olduğunu sorgulamanız, kredi kartınızla ilgili ekstre ve dönem içi borç bilgilerinizi öğrenmeniz, vadeli ve vadesiz hesaplarınız hakkında bilgi edinmeniz mümkündür. Ayrıca vadesiz hesabınızı kullanarak kredi kartınız için otomatik ödeme talimatı verebilir ya da var olan talimatınızı iptal edebilirsiniz. Banka kartı şifrenizi ya da kredi kartı şifrenizi Çağrı Merkezi’ni arayarak alabilir ya da şifre değiştirme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Kullanabileceğiniz bir diğer bankacılık kanalı ise ABank internet şubesidir. Kullanıcı adı ve şifrenizi girerek internet şubesinden yararlanabilirsiniz. Bu bankacılık kanalları ile banka mesai saatleri dışında birçok işleminizi tamamlamanız mümkün olacaktır.

Sadece ABank’ın değil tüm banka çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız sitemizde yer alan “Bankalar-Banka Çalışma Saatleri” kategorisine göz atabilirsiniz. Kelime bazlı arama yapmak içinse arama motorumuzdan faydalanabilirsiniz.