Anasayfa / EFT / Abank Eft Saatleri

Abank Eft Saatleri

Abank 1991 senesinde kurulmuş olan ve kurulduğu günden bugüne kadar hizmetlerine hiç ara vermeden devam eden bir bankadır. Özellikle diğer büyük bankalarla arasında fark yaratabilmek için hizmet ücretlerini minimum seviyede tutması ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Diğer tüm bankalarda olduğu gibi Abank eft saatleri içerisinde tüm bankalarda bulunan başka hesaplara ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer bankalarda olduğu gibi Abank eft saatleri bazı düzenlemelerden geçirilerek bir miktar daha uzatılmıştır. Bu bağlamda gerekli detayları alt başlıklardan inceleyelim.

Abank Eft Saatleri

Abank Eft Saatleri Kaça Kadar

Çalışma saatleri olan 08:00 ile akşam 17:00 saatleri arasında yapılmakta olan tüm eft gönderim işlemleri aynı gün çalışma saatleri içerisinde karşı hesaba geçmektedir. Ancak çalışma saatleri dışında veya hafta sonu yapılan tüm eft işlemleri takip eden ilk iş günü içerisinde öğlene kadar gerçekleşmektedir.

Abank Eft Saati içerisinde gerçekleştireceğiniz tüm havale işlemleri için hem Abank şubelerini kullanabilirsiniz hem de kolaylıkla internet üzerinden eft işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ancak şubeden veya atm üzerinden yapılacak eft ücretleri internet üzerinden yapılan ücretlere oranla çok daha yüksek olacaktır.

Abank Eft Ücretleri

Abank eft saatleri içerisinde yapılacak olan tüm diğer banka hesaplarına olan gönderimler için bir masraf kesilmektedir. Diğer bazı bankalarda olduğu gibi Abank bünyesinde bunun için sabit bir ücret belirlenmemiştir, ancak bunun için her bir eft işlemi için %0.4 oranında komisyon tahsil edilmektedir. Ancak bu durum büyük miktarlı eft işlemlerinde komisyonu arttıracağı için genellikle tercih edilmemektedir.

Not: Abank Eft Saatleri içerisinde yapılan her işlem aynı iş günü veya eft saatleri dışında yapıldıysa takip eden iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. Ancak bir iş günü içerisinde gerçekleşmeyen ödemeler için 444 00 55 nolu telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.