Anasayfa / Bankalar / ABank VOV Hesap

ABank VOV Hesap

Vade bekleme derdiniz olmadan, istediğiniz an para yatırabileceğiniz ya da vadenizi bozmadan para çekebileceğiniz bir hesabınız olsun istiyorsanız sizde ABank VOV Hesap’tan faydalanabilirsiniz. Abank mevduat hesaplarından biri olan VOV Hesap hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız yazımızın devamını mutlaka okumalısınız.

ABank VOV Hesap Avantajları

ABank VOV Hesap ile vadesiz mevduatın rahatlığıyla vadelinin faiz kazancından faydalanabilir ve faiz getirisini günlük kazanabilirsiniz. İlk hesap açılışında avantajlı hoş geldin faiz oranından yararlanabilirsiniz. Günlük bankacılık işlemlerinizi tek hesaptan yürütmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. VOV Hesap ile vadeniz bozulmadan havale ve EFT işlemlerinizi yapabilir, otomatik ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilir; bireysel kredi, KMH ve kredi kartı ödemelerinizi yapabilirsiniz. Avantajlı tanışma faizi: TL % 13,50, USD % 2,75, EURO % 1,25, standart faiz oranı: TL % 8, USD % 0,10, EURO % 0,05 olarak belirlenmiştir.

ABank VOV Hesap Özellikleri

Günlük vadeli mevduat özelliklerine sahip bir tasarruf hesabı olan VOV Hesap, ABank’ta ilk kez hesap açan bireysel müşterilerin avantajlı faiz oranlarımızdan yararlanabilecekleri bir hesaptır. Tüm döviz cinslerinden sadece bir hesap açabilir ve ilk hesap açılışında, bir kereye mahsus olmak üzere belirli bir süre sunulan avantajlı hoş geldin faizinden yararlanabilirsiniz. Avantajlı süre bittikten sonra hesabın faiz oranı VOV Hesap standart faizine dönmektedir. Hesap kapatılıp tekrar açılsa dahi avantajlı hoş geldin faizinden tekrar faydalanılması mümkün değildir. Minimum 2.000 TL’den başlayan, maksimum 500.000 TL’ye kadar olan tutarlarla VOV Hesap açılabilir. USD/EUR para birimleri için minimum tutar 2.000 USD/EUR, maksimum 200.000 USD/EUR birimdir. Avantajlı hoş geldin faizi; hesabın açılması ile başlar ve faiz oranı 60 gün boyunca sabit kalmaktadır. Hesapta bakiye olmasa dahi hesap açılışıyla süre işlemeye devam etmektedir. VOV Hesap’a saat 17:00’dan sonra gelen tutarlar ertesi gün valörlü olarak faiz kazanmaya başlamakta olup 17:00’dan sonra vadeli hesaba aktarılan tutar üzerinden herhangi bir tasarrufta bulunulamaz. Sadece vadesiz hesapta kalan bakiye kullanılmaktadır. VOV Hesap’ın tanımlandığı vadesiz TL hesabı İnternet Şubesinden ve ATM’den görüntüleyebilir, hesaptan para çekebilir veya hesaba para yatırabilirsiniz. VOV Hesap’tan havale, EFT, otomatik ödeme işlemleri yapabilir; bireysel kredi, KMH ve kredi kartı ödemeleri gerçekleştirebilirsiniz. Avantajlı hoş geldin faizi ilk 60 gün için geçerlidir. Avantajlı hoş geldin faiz oranlarıyla VOV Hesap açtırmak için en yakın ABank şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca İnternet Şubesi ve ABank Dijital aracılığı ile de ABank VOV Hesap açtırmanız mümkündür.