Anasayfa / Krediler / İhtiyaç Kredisi / Acil 10.000TL Kredi Veren Bankalar

Acil 10.000TL Kredi Veren Bankalar

Acil 10.000tl kredi çekmek isteyenler için bankalar bir çok fırsat sunuyor. 10.000 TL bankaların kolayca kredi verebileceği bir tutar. Asgari ücretin 2017 itibariyle 1400 TL olduğu ülkemizde kredi notu çok düşük olmayan hemen hemen herkes 10.000 tl kredi kullanabilir.

Matematiksel olarak bir asgari ücretli kişinin 10.000 TL’yi 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi olarak çektiğini varsayarsak aylık ödemesi ortalama 390 TL yapacaktır. Bu ödeme tutarı bankaların asgari ücretli çalışanlara dahi kredi verebileceği anlamına gelir. Ancak yazımızın başında da belirttiğimiz gibi kredi notu çok düşük olanlar, kara listede olanlar ve herhangi bir gelir beyanında bulunmayan kişiler bu krediden bile faydalanamayabilirler.

Kredi Notu Büyük Önem Taşıyor

Kredi notu bankaların kredi vermeden önce baktığı derecelendirme puanlarıdır ve kredi çekmeniz için pozitif yönde olması gerekli olan en önemli şeydir. https://www.kredidefteri.com/kategori/kredi-notu kategorimizden kredi notu hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir ve Findeks kredi notu sorgulama işlemi ile kredi notunuzu hızlıca öğrenebilirsiniz.

Kara Listede Olanlar 10.000 TL Kredi Çekebilir Mi?

Bankaların kredi kara listesinde olan kişilerin 10.000 TL değil 1000 TL bile kredi kullanması oldukça zordur. Bu noktada yapılması gereken kara listeden çıkma yollarını araştırmak ve hızlıca bu listeden kurtulmaktır.

10.000 TL İhtiyaç Kredisini Hangi Bankalardan Çekebilirsiniz?

Bu konuda 10.000 TL’nin günümüz şartlarda çok büyük bir miktar olmamasından dolayı banka seçimi yapmak bir hayli zor. Kredi notu ortalama üstü olan, kara listede bulunmayan kişiler hemen hemen tüm bankalardan 10.000TL kredi çekebilirler. Ancak kredi çekmeden önce mutlaka birden çok banka ile faiz konusunda görüşmenizi tavsiye ederiz. Ön araştırma olarak anasayfamızda bulunan kredi miktarı ve faiz oranlarında düzenlemeler yaparak aylık ödeme tutarını hesaplayabilirsiniz.