Anasayfa / Kredi Kartı / Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Hiç şüphe yok ki kredi kartları hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Gerek taksitli alışveriş yapma imkanı sağlamaları gerekse acil nakit ihtiyaçlarımız da bu kartlara başvurabilmemiz kredi kartlarının bu kadar vazgeçilmez olmalarının başlıca sebepleri. Ancak pek çok bankanın kredi kartları için yıllık aidat alıyor olması tüketicileri kart aidatı olmayan kredi kartı almaya yöneltiyor. Eğer sizde aidatsız kredi kartı kullanmak istiyorsanız ancak aidatsız kredi kartı veren bankaların hangileri olduğunu bilmiyorsanız bu yazımızı mutlaka okumalısınız.

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar

1-ING Bank

ING Bank tarafından müşterilere sunulan Pegasus Plus Kart hiçbir yıllık ücret ödenmeyen bir aidatsız kredi kartıdır. Bu kart ile tüm uçak yolculuklarınız için %1 uçuş puanı ve Pegasus yolculuklarında ise %2 uçuş puanı kazanabilirsiniz. Bankanın web sitesini ziyaret ederek Pegasus Plus Kart hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmeniz mümkün.

2-Akbank

Akbank’ın en çok talep gören kredi kartları arasında yer alan Axess Free isimli kartı yıllık aidat ödemeksizin Axess kartın sunmuş olduğu tüm hizmetleri sunmaktadır. Kart aidatı olmayan kredi kartı denilince akla ilk gelen kartlardan olan Axess Free isimli bu kartı kullanarak chip para kazanabilir ve Free Bütçem servisini kullanarak kartınıza ait tüm işlemleri kolayca takip edebilirsiniz.

3-İş Bankası

Türkiye İş Bankasının müşterilerinin hizmetine sunmuş olduğu Maximum aidatsız kredi kartı ile taksitli alışveriş yapabilir ve Maxi Puan ile puan kazanabilirsiniz. Bu kart aynı zamanda bankamatik kartı olarak da kullanılabilmektedir. İş Bankasında vadesiz hesabınız bulunuyorsa Maximum kart ile işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

4-Odeabank

Odebank’ın hem taksitli alışveriş yapılmasına hem de taksitli nakit avans çekilmesine imkan sağlayan Bank’o Card isimli kredi kartı da aidatsız kredi kartı denilince ilk akla gelenlerden. Diğer kredi kartlarının sunduğu tüm imkanları ve ayrıcalıkları sunan bu karta bankanın web sitesi aracılığıyla rahatlıkla başvurabilirsiniz.

5-HSBC

Concept kredi kartı HSBC’nin yıllık aidat almaksızın müşterilerin kullanmasını sağladığı, taksit ertelemeden ek taksit yapmaya kadar çeşitli avantajlara sahip olan bir kredi kartı. Yurt içi ve yurt dışı tüm alışverişlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu kart hakkında HSBC’ye ait web sitesinden ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

6-Yapı Kredi Bankası

World Eko Kart, Yapı Kredi Bankası’nın kart aidatı olmayan kredi kartı denildiğinde öne çıkan ve pek çok ayrıcalığa sahip olmanızı sağlayacak bir kredi kartıdır. Bu kartı kullanarak nakit avans ve taksitli alışveriş gibi birçok işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

7-Garanti Bankası

Garanti Bankası’nın aidatsız kredi kartı Bonus Flexi tüketicilere bol bol bonus kazanma imkanı veren çok özel bir kart. Bu kartı kullanarak diğer kredi kartlarında olduğu gibi taksitli alışveriş ve taksit erteleme gibi işlemleri yapmanız mümkün. Garanti Bankasının web sitesini ziyaret ederek Bonus Flexi hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

8-Finansbank

Aidatsız kredi kartı veren bankalardan biri de Finansbank. Finansbank’ın Fix Card isimli kredi kartı yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerde Cardfinans’ın tüm özelliklerine sahip olan bir kart. Bu kartı kullanarak ParaPuan kazanmakta mümkün.