Anasayfa / Bankalar / Banka Çalışma Saatleri / Akbank Çalışma Saatleri

Akbank Çalışma Saatleri

İşlemlerinizi rahat gerçekleştirebilmek için banka çalışma saatlerini biliyor olmanızda fayda bulunmaktadır. Ülkemizdeki pek çok noktada değişik bankalara ait binlerce şube bulunmaktadır. Bu şubelerin her biri farklı açılış ve kapanış saatlerine sahip olmakla birlikte genel olarak tüm banka şubelerinin sabahları 08.30 ya da 09.00 açıldığını söyleyebiliriz. Banka çalışanlarının öğle paydosu 1 saat sürmekte olup bu mola 12.30-13.30 saatleri arasında kullanılmaktadır. Öğleden sonra başlayan mesai ise akşam 17.00 veya 17.30’da sona ermektedir. Daha önce de söylediğimiz gibi tüm bankaların açılış ve kapanış saatleri farklılık göstermektedir. Eğer Akbank müşterisi iseniz ve Akbank mesai saatleri hakkında bilgi edinmek istiyorsanız yazımızın devamını mutlaka okumalısınız.

Akbank Mesai Saatleri

Akbank çalışma saatleri sabah 09.00’da başlamaktadır. Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Akbank sabah 09.00’da başlayan bu hizmetini öğle saatinin başlangıcı olan 12.30’a dek sürdürmektedir. Öğle paydosu 1 saat sürdükten sonra 13.30’da sonlanmakta ve tekrar müşterilere hizmet sunulmaya başlanmaktadır. Akbank mesai saatleri ise 17.30’da sona ermektedir. Ancak bu saatlerin Akbank’ın tüm şubeleri için geçerli olduğunu söylemek doğru değildir. Akbank’ın yoğun noktalarda bulunan bazı şubeleri öğle saatlerinde de hizmet verebilmektedir. Hafta sonları açık olan Akbank şubeleri de mevcuttur. Bu şubelerin hangileri olduğunu öğrenmek istiyorsanız Akbank’ın web sitesine giriş yapmanız ve orada bulunan harita üzerinden istediğiniz şubeye seçerek dilediğiniz bilgilere ulaşmanız mümkündür. Ayrıca Akbank çalışma saatleri ve ihtiyacınız olan diğer bilgileri edinmek için 444 25 25 numaralı telefon bankacılığını da günün her saatinde arayabilirsiniz.

Gelişen teknoloji sayesinde birçok işlemin yanı sıra bankacılık işlemlerini de internet üzerinden yapmak son derece kolaylaşmıştır. Akbank mesai saatleri dışında pek çok bankacılık işleminizi internet bankacılığını kullanarak yapmanız mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra ülke genelinde pek çok noktada bulunan Akbank ATM’lerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.