Anasayfa / Bankalar / Akbank Direkt Sinemia Kampanyası

Akbank Direkt Sinemia Kampanyası

Akbank müşterisi iseniz ve ilk kez Akbank Direkt Mobil’e giriş yapacaksanız sizde güncel Akbank kampanyaları arasında yer alan Sinemia kampanyasından yararlanabilirsiniz. Sinemia kampanyasıyla ilgili tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Sinemia Kampanyası Özellikleri

Akbank Direkt ile %50 indirimli Sinemia üyeliği kazanabilirsiniz. Akbank Direkt Mobil’e giriş yaparak, Sinemia ile bütün sinema salonlarında geçerli bulunan 3 sinema bileti üyeliğinizi %50 indirimli olarak yalnızca 14.99 TL ile başlatabilirsiniz. Sinemia Eğlence Paketi üyeliğiniz sayesinde ay boyunca 3 filmi, tüm sinema salonlarında ve tüm seanslarda ek ücret ödemeden izlemeniz mümkün olacaktır. Kampanya kodunuzu 8 Temmuz 2017’ye kadar Akbank Direkt Mobil’de bulunan Kampanyalar menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Akbank Direkt’e giriş yapmak için müşteri numaranızı ya da TC kimlik numaranızı kullanabilirsiniz. Dilerseniz Akbank kredi kartı bilgilerinizle de Akbank Direkt’e giriş yapmanız mümkündür. Eğer şifrenizi unuttuysanız ya da şifreniz kilitlendiyse Akbank’ın web sitesinde bulunan “Şifre Al” butonunu tıklayarak şifrenizi alabilirsiniz.

Sinemia Kampanya Koşulları

Sinemia kampanyası Akbank Direkt Mobil’e müşteri numarası, TC kimlik numarası ya da kredi kartı numarasıyla ilk defa giriş yapan Akbank müşterileri için geçerli bir kampanyadır.

Kampanya kodunu almak için Akbank Direkt’te bulunan “Kampanyalar” menüsüne girmeniz gerekmektedir.

Sinemia Akbank Direkt kampanyası 12 Haziran — 8 Temmuz tarihleri arasında ve Akbank Direkt Mobil’e ilk defa giren Akbank müşterileri için geçerlidir.

Sinemia.com ödemelerinizde, kampanya kodunuzu ödeme ekranında indirim kodu alanına girerek, kampanyayı aktif etmeniz mümkündür.

Sinemia.com üyeliğiniz 2D, 3D ve tüm yeni teknolojiler dahil olmak üzere tüm seanslarda geçerli olup 3D gözlük ücretleri de Sinemia.com üyeliği kapsamında ücretsizdir.

Sinemia kampanya kodları tek kullanımlıktır.

Kampanya kodlarının parayla satılması, başka bir kampanya ya da kampanya konu ile birleştirilmesi söz konusu değildir.

Sinemia.com üzerinden üye olduktan sonra Sinemia mobil uygulamasını indirerek istediğiniz sinemada log-in olduğunuz uygulamayı görevliye göstererek biletinizi alabilir veya üye olurken belirttiğiniz adrese gönderilen Sinemia kartı ile biletinizi alabilirsiniz.

Sinemia.com üyeliği ile ilgili sorularınıza cevaplar almak ve destek için dilediniz zaman haftanın 7 günü 24 saat hizmet sunan [email protected]’a e-posta gönderebilirsiniz.

Sinemia Akbank Direkt kampanyası sinemia.com üzerinden satın alınacak Eğlence Paketi üyeliklerinde geçerli olacaktır.

Akbank ve Sinemia kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.