Anasayfa / Bankalar / Akbank Direkt

Akbank Direkt

Güvenilir ve saygın bankalar arasında bulunan Akbank, müşterilerine üst düzey hizmetler sunmaktadır. Kaliteden ödün vermeyen anlayışı ile uzun yıllardır sektöründe söz sahibi olan Akbank ile sizde bankacılık işlemlerinizi hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Akbank Direkt ile şubeye dahi gitmeniz gerekmeden bankacılık işlemlerinizi yapmanız mümkün olmaktadır. Bu harika mobil bankacılık uygulaması sayesinde sizde hayatınızı daha kolay hale getirebilirsiniz.

Akbank Direkt kullananların yaşadığı rahatlıklar bir hayli fazladır. Bu uygulamadan faydalanıp kredi kartınız yanınızda bile olmasa ATM’den para çekebilmektesiniz. Yine Akbank Direkt mobil bankacılık uygulamasıyla kredi başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Akbank Direkt e-devlet sistemine giriş yapılmasına da olanak tanımaktadır. Bunu yaparken e-devlet şifresi alınması ise gerekmemektedir. Uygulamada yer alan e-devlet bölümünü kullanmanız yeterli olmaktadır. Para çekmek istediğinizde kartınızı dahi kullanmadan referans kodu kullanarak bu işlemi de yapabilmektesiniz. Referans kodunuzu Akbank Direkt uygulamasından alabilir ve bu kodu kullanıp Akbank ATM’lerinden dilediğiniz an para çekme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Müşterilere özel olarak farklı sürümleri bulunan Akbank Direkt uygulaması kullanışlı ve güvenli olması ile beğeni kazanmaktadır. Akbank Direkt Mobil Kurumsal, Akbank Direkt Mobil Bireysel, Akbank Direkt Plus, Akbank Direkt İşim ve Akbank Direkt Plus sürümleri ile işlemleri yapmak bir hayli kolay ve zahmetsizdir. Akbank’ın sunduğu bu harika hizmetten istifade etmek isteyenlerin bilgisayar ve telefon gibi cihazlarına Akbank Direkt Mobil Bireysel uygulamasını indirmesi gerekmektedir. Uygulamayı indirmeniz halinde size para transferlerinizden döviz ve yatırım işlemlerinize kadar her şeyi bu uygulama üzerinden halledebilirsiniz.

Akbank Direkt uygulaması ile faturalarınızı ödeyebilir ve gerekli tüm para gönderimlerinizi şubeye gitmeden yapabilirsiniz. Akbank müşterisi iseniz bu uygulamada yer almakta olan tüm seçenekleri kullanma hakkına da sahip olmaktasınız. Akbank müşterisi olmayan kişilerde bu uygulamadan faydalanabilmektedirler. Size en yakın Akbank şubesini bu uygulama ile bulabilir ve döviz hesaplama modüllerini kullanabilirsiniz. Akbank Direkt uygulamasını kullanıp tek şifre ile tüm işlemlerinizi yapmanız çok kolay. Widget özelliğinden yararlanabilir ve pek çok işlemi kolaylıkla yapma olanağı sağar. Widget özelliğini kullanabilmeniz için IOS 8 işletim sisteminizin bulunması gerekmektedir. Bu özelliği kullanmanız halinde beklemede olan onayları görme fırsatını elde edebilirsiniz. Hisse senedi işlemlerinizi gerçekleştirip döviz kurlarını da takip altına alabilirsiniz.

Güvenilir ve güçlü bankalar içinde bulunan Akbank’ın sunduğu bu hizmet sizden de tam not alabilir.