Anasayfa / Krediler / Akbank Düğün Kredisi

Akbank Düğün Kredisi

Kendi yuvasını kurmak isteyenlerin en çok karşılaştığı sorunların başında düğün için gereken maddi kaynağı temin etmek geliyor. Akbank düğün yapmak isteyenlere verdiği destekle problemlerin çözüme ulaşmasında önemli rol oynuyor. Akbank düğün kredisi ile sizde rahat bir nefes alıp sevdiğiniz insanla rüyalarınızı süsleyen düğünü gerçekleştirebilirsiniz. Şubeye dahi gitmenize gerek kalmadan sizde Akbank düğün kredisi kullanabilir ve hayatınızın en özel günleri arasına girecek olan düğün gününüz için ihtiyacınız olan parayı bu sayede tamamlayabilirsiniz.

Akbank sunduğu hizmetlerle müşterilerinin kalbini kazanmaya devam ediyor. Kişiye özel geri ödeme planlı İhtiyaç Kredisi imkanını sunan ve maddi gereksinimlerin çözümüne katkıda bulunan Akbank ile sizde hayatınızı daha kolay gale getirebilirsiniz.

En uygun ihtiyaç kredisi nasıl kullanılır sorusunun yanıtı niteliğinde olan Akbank ihtiyaç kredisi seçenekleri sayesinde sizde düğün giderlerinizi karşılayabilir, eşya satın alabilir ya da harika bir tatil planı yapabilirsiniz. Çok acil nakit ihtiyacınız olduğu durumlarda uygun faiz oranları ile kredi kullanabilir ve kullandığınız krediyi uzun vadeye yayıp geri ödeme konusunda kendinizi rahatlatabilirsiniz.

En hesaplı ihtiyaç kredisi fırsatlarından dileyen herkes istifade edebilmektedir. En uygun ihtiyaç kredilerinden yararlanılabilmesi için Akbank müşterisi olunması gerekmemektedir. Size hitap eden ve bütçenize uygun olan ihtiyaç kredisi ve ihtiyaç kredisi faiz oranlarını belirleyebilir ve gerekli başvuruyu yaparak gereksinim duyduğunuz tutarı hızlıca tein edebilirsiniz. Akbank sayesinde kredi isteklerinizi hemen gerçekleştirmek sizin elinizde!

İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak ve kredi çekmek isteyenler için pek çok yöntem bulunmaktadır. Tek bir tıkla sizde çok kolay bir şekilde web üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz cep telefonunuzdan ya da size en yakın Akbank Şubesinden yine ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanız mümkün.

Akbank Direkt kullanarak yine internetin olduğu her ortamdan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmanız hiçte zor değil.

İhtiyaç Kredisi İçin Başvuru Koşulları:

Kredi almak isteyenlerin 18 yaşından büyük olması gerekmektedir.

Kredi talebinde bulunanların risk ve istihbaratta herhangi bir olumsuzlukları bulunmamalıdır.

Kredi çekmek isteyen herkes gelir durumunu belgeleyip bankaya sunmalıdır.

Kredi için belirlenen taksitin oranı ise hane halkının aylık ortalama gelirinin %50’sini kesinlikle geçmemelidir.​

İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Belgeler:

Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaportun aslı ve fotokopisi istenmektedir.

Gerekli görülürse adres teyidi için belge talebinde bulunulabilmektedir.

Gelir durumunu yasal olarak gösteren belge sunulmalıdır.

Ücretli çalışanlar: Maaş bordrolarını ya da net maaşlarının tutarını gösteren ve işyerince onaylanmış belge göstermelidirler.

Serbest Meslek Sahipleri: Vergi levhasını bankaya sunmalıdırlar.

Şirket Ortakları: Vergi levhası ya da Ticaret Sicil Gazetesi’nde yer almış olan kuruluş ilanı fotokopisini hazırlamalıdır.

Gayrimenkul Geliri Beyan Edenler: Tapu aslı ve fotokopisi gösterilmelidir.

Emekliler: Hesap cüzdanı gösterilmesi yeterlidir.

Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi istenmektedir. (Akbank maaş müşterilerinin bu belgeyi getirmesine gerek yoktur)

Sizde düğün, balayı ve eşya almak gibi konulara çözüm getirmek adına Akbank düğün kredisi olanağını seçenekleriniz arasına eklemek isteyebilirsiniz.