Anasayfa / Bankalar / Akbank Esnek Birikim Hesabı

Akbank Esnek Birikim Hesabı

Akbank esnek birikim hesabı kullananlar düzenli bir şekilde birikim sahibi olmayı başarabilmektedirler. Kredi kartınızdan veya hesabınızdan vereceğiniz tek bir talimat ile esnek birikim yapmaya başlayabilirsiniz. Çeyrek altın, yatırım fonu ve döviz esnek birikim hesabı ile sizde kısa süre içerisinde birikim sahibi olmaya ne dersiniz? Vereceğiniz talimatla esnek birikim hesabınız düzenli şekilde gelişmeye devam edecektir. Esnek birikim hesabı açma işlemi oldukça basittir.

Akbank direkt internet, Akbank telefon bankacılığı ve Akbank şubeleri üzerinden esnek birikim hesabı açılabilmektedir.

Ev satın almak veya düğün için gereken kaynağı temin etmek için sizde hesap açılış esnasında birikim amacınızı seçebilir ve bu hedefe yoğunlaşabilirsiniz.

Hesap ya da Kredi Kartıyla Ödeme

Kredi kartı üzerinden vereceğiniz otomatik ödeme talimatları ile esnek birikim hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz. Vermiş olduğunuz bu talimatlar nedeniyle herhangi bir faiz talep edilmemekte veya ücret istenmemektedir.

Hesabınızdan gerçekleştireceğiniz talimatlar için ödeme tarihini talimatınızı seçerken belirleyebilirsiniz.

Automated accounting Berlin, Germany. residential painting services

Esnek birikim hesabını çocuğunuz ya da torununuz içinde oluşturabilirsiniz. İstediğiniz herkes için birikim gerçekleştirebilir ve onların geleceklerini daha fazla güvence altına alabilirsiniz. Sevdikleriniz için sizde birikim yapmaya karar verdiyseniz birikimi gerçekleştireceğiniz kişiyi yanınıza alarak Akbank şubelerine gitmeniz yeterli. Pek çok esneklik sağlayan Akbank esnek birikim hesabı ile sizde kolay bir şekilde birikim sahibi olabilirsiniz.