Anasayfa / Bankalar / Akbank exi26

Akbank exi26

Akbank’ın sunmuş olduğu hizmetler arasında yer alan exi26 ile öğrenciler muazzam bir vadesiz mevduat hesabına kavuşabiliyorlar. Sizde Akbank exi26 öğrenci hesabı ile hayatınızı çok daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Öğrencilere özel olan bu vadesiz TL hesabı üniversite öğrencilerini kapsamaktadır. Öğrenci hesabını açtırabilmek için 18 ila 26 yaş arasında bulunmak ve üniversite öğrencisi olmak zorunludur. Gereken belgeler ise şu şekilde sıralanmaktadır.

İkametgah belgesi (yurtta kalınıyorsa yurt görevlisinden alınan yazı)

Üniversite kimliği

Ehliyet/nüfus cüzdanı

Bu belgelerin hazırlanması halinde kolay ve hızlı bir şekilde öğrenci hesabı açtırılabilmektedir. ÖSYM üniversite sınavını kazandı belgesiyle de öğrenci hesabı açtırmak mümkündür. Öğrenci hesabının sağlamış olduğu pek çok avantaj bulunmaktadır. Bu avantajlar ise;

Öğrenci hesabından hesap işletim ücreti talep edilmemektedir.

Anne, baba ve dede öğrenci hesabına havale yapmak istediğinde masraf ödememektedir.

Öğrenci hesabı bulunanlar ailesine ve arkadaşlarına havale yapmak istediğinde yine herhangi bir ücret talebinde bulunulmamaktadır.

Her ay iki sefer başka bankaların ATM’lerinden başka bir masraf yapmadan hesaptan para çekme imkanı tanınmaktadır. Öğrenci hesabı bulunanlar yurt dışındaki başka bankaların ATM’lerinden hiçbir komisyon ve masraf ödemeksizin yararlanabilmektedirler. Hesaptan para çekilebilmekte ve nakit sorunu hızlı bir şekilde bu sayede çözüme ulaştırılabilmektedir.

Yurt dışına gidileceği zaman seyahat sağlık sigortası tüm Akbank şubelerinden yaptırılabilmektedir.

Saymış olduğumuz bu hizmetlerden istifade edilebilmesi için Akbank Direkt İnternet üzerinden ücretsiz olarak exi26 tarife tanımı yapılması gerekliliği bulunmaktadır.

Sizde hesap işletim ücreti ödemek istemiyorsanız diğer bankaların ATM’lerinden zorunlu hallerde ücretsiz bir şekilde ayda 2 defa da olsa yararlanma şansını elde etmek istiyorsanız, havale işlemlerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi arzuluyorsanız Akbank exi26 vadesiz TL hesabını seçeneklerinize ekleyebilirsiniz.