Anasayfa / Bankalar / Akbank İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Akbank İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Tüm nakit gereksinimlerinizi kolay bir şekilde karşılamak istiyorsanız sizde mutlaka Akbank ihtiyaç kredisi hakkında bilgi edinmelisiniz. Uygun faiz oranları ile dikkat çeken Akbank ihtiyaç kredisi bankanın müşterileri olmayan kişiler tarafından dahi rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kendinize uygun şartlarda bir ihtiyaç kredisi ürünü kullanmak istiyorsanız Akbank ihtiyaç kredisi tam size göre olabilir.

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu İçin Koşullar

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmek için bazı koşulları sağlıyor olmak gerekmektedir. İhtiyaç kredisi çekebilmek için başvuru sahibi 18 yaşından büyük olmalı ve gelirini belgelemelidir. Ayrıca çekilecek kredinin aylık taksitinin hane halkının aylık ortalama gelirinin %50’sini geçmemesi şarttır.

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu İçin Gereken Belgeler

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu için hazırlamanız gereken belgeler şunlardır: nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaport aslı ve fotokopisi; gelir belgesi (ücretliler için maaş bordrosu ya da iş yerince onaylanacak net maaş tutarını gösterir belge; serbest meslek sahipleri için vergi levhası; özel sektör çalışanları için SGK hizmet döküm belgesi; şirket ortakları için vergi levhası ya da Ticaret Sicil Gazetesi’nde bulunan kuruluş ilanı fotokopisi; emekliler için hesap cüzdanı ve gayrimenkul geliri beyan edenler için tapu aslı ve fotokopisi)

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvuru Kanalları

Akbank ihtiyaç kredisine başvuru yapmak için dilerseniz size en yakın Akbank şubesine gidebilir ya da tek bir tıkla Akbank internet sitesi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında cep telefonunuzdan veya Akbank Direkt sayesinde internet bağlantısı olan her yerden Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunu yapabilirsiniz.

Akbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Akbank ihtiyaç kredisi hesaplama işlemi son derece kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Bankanın web sitesinde bulunan kredi hesaplama aracı sayesinde gerçekleştirebileceğiniz bu işlem sonucu çekeceğiniz ihtiyaç kredisinin faiz oranını, kredi ödeme tutarını ve kredi vade tutarınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca Akbank kredi hesaplama aracı sayesinde örnek ödeme planınızı da oluşturmanız mümkündür.

Akbank’ın diğer kredi ürünleri ve tüm bankaların kredi kampanyaları hakkında bilgi edinmek için “Krediler” ve “Bankalar” kategorilerimize mutlaka göz atmalısınız. Ayrıca arama motorumuzu da kullanarak kısa sürede istediğiniz yazılara ulaşabilirsiniz.