Anasayfa / Bankalar / Banka Çalışma Saatleri / Akbank Kaçta Kapanıyor?

Akbank Kaçta Kapanıyor?

Modern dünyada neredeyse her türlü işlerimizi ve işlemlerimizi internet gibi teknolojileri kullanarak halletmeye alışmış durumdayız. Fakat bazı işlemler var ki bunun için mutlaka ilgili kurum ve kuruluşlara gitmek gerekiyor. Bankacılık işlemleri de bazen benzeri bir durum sergileyebiliyor. Her ne kadar pek çok bankacılık işlemi internet ya da telefon bankacılığı gibi kanallarla yapılabilse de kimi zaman mutlaka banka şubelerine gitmek kaçınılmaz oluyor. Eğer Akbank müşterileri arasında yer alıyorsanız ve Akbank çalışma saatleri hakkında bilgi edinerek işlemlerinizi vaktinde yapmak istiyorsanız ihtiyacınız olan bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Akbank Çalışma Saatleri

Bankacılık hizmetlerinden faydalanması gereken pek çok kişi bankalar kaçta açılıyor gibi sorulara yanıt aramaktadır. Bankalar genellikle sabah 08.30 ve 09.00’da açılırken akşamları ise 17.00 ve 17.30’da kapanmaktadır. Akbank da hafta içi günlerde saat 09.00’da hizmet vermeye başlayan bankalar arasında yer almaktadır. Hizmetlerini öğle molasının başlangıcı olan 12.30’a kadar sürdüren Akbank şubeleri 1 saatlik aradan sonra 13.30’da tekrar çalışmaya başlamaktadır. Şimdi gelelim Akbank kaçta kapanıyor sorusunun cevabına. Akbank çalışma saatleri akşam 17.30 itibarıyla sona ermektedir. Tabii ki istisnai durumlar da olmaktadır. Bazı Akbank şubeleri işlem hacminin fazlalığı ve yoğun talep nedeniyle öğle molalarında da hizmet vermeyi sürdürebilmektedir. Bu şubelerin hangileri olduğunu öğrenmek için Akbank’ın web sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir.

Akbank çalışma saatleri dışında işlem gerçekleştirmeyi arzu ediyorsanız ve yapacağız işlem mutlaka banka şubesinde tamamlanması gereken bir işlem değilse sizde pek çok Akbank müşterisinin faydalandığı 444 25 25 numaralı telefon bankacılığından yararlanabilirsiniz. Tabii ki internet bankacılığı da en çok başvurulan bankacılık kanalları arasında yer alıyor. Dilerseniz işlemlerinizi 7/24 bu kanalları kullanarak rahatlıkla gerçekleştirmeniz mümkün. Pek çok noktada rahatlıkla bulabileceğiniz Akbank bankamatikleri de birçok işleminizi yapabilmeniz için size en iyi hizmeti sunacaktır.

Bankalar kaçta açılıyor gibi sorularınızın yanıtları için sitemizde bulunan kategorilere göz atabilir ve ilginizi çeken hemen her konuda birçok makaleye ulaşabilirsiniz.