Anasayfa / Krediler / Konut Kredisi / Akbank Konut Kredisi

Akbank Konut Kredisi

İster yatırım amaçlı olarak isterseniz de kiradan kurtulmak ve hayallerinizdeki evde oturabilmek amacıyla ev almayı düşünüyor olur yeterli birikiminiz yoksa sizde konut kredisi kullanmayı ciddi biçimde değerlendirmelisiniz. Ülkemizin en büyük bankalarından olan Akbank müşterilerine sunduğu tüm hizmetlerin yanı sıra konut kredisi hizmetiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Sizde Akbank konut kredisi kullanmayı düşünüyorsanız ve nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız gerekli bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Akbank Konut Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank ev kredisine başvurmak son derece kolaydır. Bunun için birkaç yol izleyebilirsiniz. Bu yollardan biri Akbank’ın internet sitesine giriş yaparak “Konut Kredisi Başvurusu” menüsü altında bulunan formu doldurmaktır. Bu sayede müşteri temsilcileri size dönüş yapacak ve ne kadar kredi kullanabileceğinizi ve kredinizin onaylanıp onaylanmadığını size bildireceklerdir.

Akbank ev kredisi kullanmak için başvurabileceğiniz bir diğer yöntem ise yine Akbank’ın internet sitesinde bulunan Web Kredi seçeneğinden faydalanmaktır. Hızlı bir şekilde Akbank konut kredisi başvurusu yapmak için sizde bu yönteme müracaat edebilirsiniz.

Akbank Direkt İnternet’e giriş yapmakta konut kredisi başvurusu yapabilmenin en hızlı yöntemlerinden biridir. Sistemde bulunan bilgileriniz eksiksiz ve doğru ise Akbank konut kredisi başvurusunu anında yapabilirsiniz. Başvurunuzun sonucu cep telefonunuza gelecektir.

Akbank şubelerinden herhangi birine giderek de Akbank konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz. İşleminizin tamamlanması sadece birkaç dakika sürecektir.

Akbank’ın sitesine giriş yaparak ilgili menüyü tıklayabilir ve Akbank danışmanlarının sizi aramasını sağlayabilirsiniz.

Kimler Akbank Konut Kredisi Kullanabilir?

Akbank konut kredisinden faydalanmak isteyenlerin 23-65 yaş aralığında yer alıyor olması gerekmektedir. Bu yaş aralığında olan ve istihbaratında olumsuzluğu bulunmayan, ayrıca da gelirini belgeleyebilen herkes Akbank ev kredisi kullanma şansını yakalayabilir.