Anasayfa / Krediler / Konut Kredisi / Akbank Konut Kredisine Nasıl Başvurabilirsiniz?

Akbank Konut Kredisine Nasıl Başvurabilirsiniz?

Konut kredisi dendiğinde hiç şüphe yok ki pek çok kişinin aklına ilk gelen bankalardan biri Akbank olmaktadır. Müşterilere sunduğu özel imkanlarla dikkat çeken Akbank bu sayede konut kredisi çekmek isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olmayı başarıyor. Sizde konut kredisi almayı düşünüyorsanız Akbank konut kredisi hakkında detaylı bilgi edinmelisiniz. Sunmuş olduğu uzun vade süreleri ve uygun faiz oranları ile Akbank konut kredisi size de çekici gelebilir.

Kimler Akbank Konut Kredisinden Faydalanabilir?

Akbank konut kredisinden yararlanabilmek için başvuru sahiplerinin 23 ila 65 yaş arasında olması gerekmektedir. Kişinin yaşı ile vade toplamı 70’i geçmemelidir. Ayrıca hane halkının aylık gelir toplamı minimum 1.000 TL olmalıdır. Akbank en fazla 120 vade ile konut kredisi tahsis etmektedir.

Akbank Konut Kredisine Başvurma Yöntemleri

Akbank konut kredisine başvurmak için birkaç yöntem tercih edebilirsiniz. Bunlardan biri size en yakın Akbank şubesini ziyaret etmek olacaktır. Banka çalışanlarından ihtiyacınız olan bilgileri alabilir, ev kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Evinizden ayrılmadan konut kredisi başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız Akbank internet bankacılığından faydalanmanız da mümkün. Kullanabileceğiniz bir diğer yöntem ise Akbank telefon bankacılığı. Telefon bankacılığı sayesinde isterseniz Akbank konut kredisi başvurusunu gerçekleştirebilir, isterseniz de daha önce başvurmuş olduğunuz kredi hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Akbank Konut Kredisi Hesaplama

Çekeceğiniz konut kredisi için ne kadar geri ödeme yapmanız gerektiğini bilmek istiyorsanız Akbank’ın web sitesinde bulunan konut kredisi hesaplama aracından faydalanabilirsiniz. Çekeceğiniz tutarı ve ödemek istediğiniz vade süresini yazdıktan sonra hesaplama yapmanız halinde hem aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarını hem de toplamda ne kadar geri ödeme yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Akbank Konut Kredisi

Akbank Konut Kredisi

Daha avantajlı şartlarda ev kredisi kullanmak istiyorsanız Akbank’ın düzenlemiş olduğu kampanyaları takip edebilirsiniz. Müşterilerine en uygun kredi imkanlarını sunan bankalardan biri olan Akbank’ın tüm güncel kampanyalarıyla ilgili bilgileri sitemizde bulmanız mümkün. Kendi evinizi satın almak için harekete geçmek istediğinizde sizde Akbank konut kredisi seçeneğini değerlendirmek isteyebilirsiniz. Akbank’ın belirlediği koşulları karşılamanız halinde kısa süre içinde sizde konut kredisi talebinize olumlu yanıt alabilir ve kendi evinizi satın alacak finansal kaynağı temin etmiş olmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.