Anasayfa / Kredi Kartı / Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Ülkemizin ileri gelen bankalarından biri olan Akbank sunduğu birbirinden özel hizmetlerin yanı sıra birbirinden güzel avantajlar sağlayan kredi kartı hizmetleri ile de müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Eğer sizde Akbank kredi kartı başvurusu yapmayı düşünüyorsanız öncelikle bu kartlar hakkında detaylı bilgi edinmelisiniz. Akbank müşterilerine Axess, Neo, Wings, Free ve exi26 isimleriyle tanınan kredi kartlarını kullanma fırsatı tanımaktadır. Akbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır sorusunu cevaplamadan önce bu kartları yakından tanıyalım.

Axess

Akbank Axess kredi kartı hem yurt içinde hem de yurt dışında alışveriş yapabileceğiniz ve nakit ihtiyaçlarınıza çözüm bulabileceğiniz bir kredi kartıdır. Bu alışverişlerinizden bol miktarda Chip-para kazanabilir ve aynı zamanda yüz binlerce üye iş yerinden yapacağınız alışverişlerde ise taksit olanaklarıyla çok daha kolay bir şekilde satın aldığınız ürünlerin parasını ödeyebilirsiniz. Kazandığınız Chip-paraları yine üye iş yerlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Pek çok avantajı bulunan Akbank Axess kredi kartının tüm özelliklerini öğrenmek için Axess Kredi Kartı başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Axess Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank Axess kredi kartı başvurusunu 444 25 25 numaralı Akbank Telefon Şubesi’ni arayarak, Akbank Direkt İnternet’e giriş yaparak, Akbank’ın web sitesi üzerinden, bütün Akbank ATM’leri ve şubeleri aracılığıyla ya da AXESS yazıp 5990’a SMS göndererek yapabilirsiniz.

Neo Kart ve Çeşitleri

Akbank’ın en çok rağbet gören kredi kartları arasında yer alan Neo Kart’ın birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Bunlar Neo, Neo Birebir, Neo Private, Neo Business ve Neo Ek Kart olarak adlandırılmaktadır.

Neo Kart

Neo kart ile hem yurt içinde hem yurt dışında hem de internet üzerinden kart şifrenizi kullanarak alışveriş yapmanız mümkündür. Aynı zamanda nakit para da çekebileceğiniz Neo Kart’ınızın bağlı bulunduğu vadesiz hesabınızdan yaptığınız harcamalar anında düşmektedir.

Neo Birebir

Akbank’ın Birebir müşterilerine özel bir kart olan Neo Birebir, tüm Neo özelliklerine sahip olup müşterilere özel alışveriş ve nakit çekim limitlerine sahiptir.

Neo Private

Neo’nun tüm ayrıcalıklarına sahip bir kart olan Neo Private, Özel Bankacılık müşterilerine has bir kart olup, nakit çekim ve alışveriş limitleri özel bir şekilde belirlenmektedir.

Neo Business

Şirketlere hem yurt içinde hem de yurt dışında alışveriş yapma, nakit çekme ve şirket hesaplarına para yatırma imkanı sunan Neo Business ile bu kartı kullanan şirket personelinin günlük nakit çekim ve alışveriş limitlerini belirleme şansınız bulunmaktadır. Akbank Direkt İnternet sayesinde Neo Business ile yapılan işlemleri takip edebilirsiniz.

Neo Ek Kart

Sevdiklerinize verebileceğiniz bir kart olan Neo Ek Kart vadesiz mevduat veya Nar hesabınıza bağlı olarak açılan bir ek kart hesabına bağlanmaktadır. Bu hesaba kendi istediğiniz zamanlarda ve miktarlarda para göndermeniz ve ek kart limitini belirlemeniz mümkündür.

Neo kartın tüm özellik ve avantajları hakkında bilgi edinmek için Neo Kart başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Neo Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Neo kart çeşitlerinden herhangi birini çıkarttırabilmek için tüm Akbank ATM’leri ve şubelerini kullanabilir, Akbank Direkt İnternet ya da Akbank web sitesine giriş yapabilir ve kısa mesaj yolu ile başvuruda bulunabilirsiniz. Akbank’ın 444 25 25 numaralı Telefon Şubesi’ni arayarak da Akbank kredi kartı başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz.

Wings

Yurt içinde ve yurt dışında yaptığınız alışverişlerde Mil puan kazanmak istiyorsanız Akbank Wings kart tam size göre. Axess üye iş yerlerinden yapılan alışverişlerden Chip-para da biriktirebileceğiniz Wings ile bu Chip-paralar Mil Puan’a çevrilmekte ve daha çok Mil Puan kazanmanız sağlanmaktadır. Biriktirdiğiniz mil puanlar ile uçak bileti, otel konaklaması, tur, gemi turu ya da seyahat sigortası satın alabilir, Mil Puan’larınızı Wings Style üye iş yerlerinden de kullanabilirsiniz.

Wings kart ile ilgili tüm detayları Wings başlıklı yazımızda bulabilirsiniz.

Wings Başvurusu Nasıl Yapılır?

Wings kredi kartı çıkartmak için Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt Mobil ve Wap.akbank.com.tr adresine giriş yapabilir, 444 25 25 veya 0850 222 25 25 numaralı Akbank Telefon Şubesi’ni arayabilir, 444 00 11 numaralı telefonu arayabilir ya da tüm Akbank şubelerini kullanabilirsiniz.