Anasayfa / Kredi Kartı / Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Hiç şüphe yok ki ülkemizin en başarılı ve güvenilir bankaları arasında Akbank ilk sıralarda yer alıyor. Müşterilerine sunduğu tüm hizmetlerle gönülleri fethetmeyi başaran bu bankanın en çok rağbet gören hizmetlerinden biri ise Akbank kredi kartı. Akbank kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerden chip-para kazanabilir ve Türkiye’nin her yerinde üye mağazalarda bedava alışveriş yapabilirsiniz. Akbank kredi kartı size taksitli alışveriş yapma imkanı da sunuyor. Ayrıca dilerseniz otomatik fatura ödeme talimatı vererek faturalarınızı sürekli olarak takip etme derdinden de kurtulabilirsiniz. Sizde başka pek çok avantaj sunan bu karta sahip olmak için kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank kredi kartı başvurunuzu size en yakın şubeye giderek yapabileceğiniz gibi internet üzerinden de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bankaya ait sitede bulunan formu doldurmanız kredi kartı başvurusu yapmanız için yeterli olacaktır.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Sorgulama

Kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra yine Akbank’ın sitesinde bulunan “Başvurum Nerede” hizmeti sayesinde sadece bir tıkla kredi kartı başvurunuzun hangi aşamada olduğunu görebilirsiniz. Bu hizmetten faydalanmak için banka müşterisi olmanız zorunlu değildir. Sayfada bulunan gerekli alanlara T.C. kimlik numaranızı, başvuru sırasına belirttiğiniz cep telefonunuzu ve güvenlik kodunu yazdıktan sonra devam tuşuna tıklamanız yeterli olmaktadır. Akbank kredi kartınız kuryeye teslim edilmişse yine bu sayfada bulunan teslimat sekmesinden teslimat bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Akbank kredi kartı başvurusu sorgulama işlemini sadece internet üzerinden değil dilerseniz Akbank’ın 444 25 25 ve 0850 222 25 25 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak da gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri temsilcileri sorularınıza memnuniyetle yanıt verecekler ve kredi kartı başvurunuzun hangi aşamada olduğunu size bildireceklerdir.