Anasayfa / Bankalar / Banka Çalışma Saatleri / Akbank Mesai Saatleri

Akbank Mesai Saatleri

Akbank şubelerini kullanarak çeşitli bankacılık işlemlerini gerçekleştirecek kişiler için Akbank çalışma saatlerine hâkim olmak büyük kolaylık sağlayacaktır. Zira her ne kadar internet bankacılığı gibi kanallar yaygınlaşmış olsa da hala bazı işlemlerin banka şubeleri kullanılarak yapılması gerekmekte ve işlemleri yaparken zaman kaybı yaşamamak için banka çalışma saatlerine uygun bir şekilde davranmak gerekmektedir. Sizde Akbank müşterisi iseniz ve Akbank mesai saatlerinin neler olduğunu öğrenmek istiyor ya da Akbank Cumartesi açık şubeler hangileri bilmek istiyorsanız cevapları aşağıda bulabilirsiniz.

Akbank Çalışma Saatleri

Ülkemizdeki birçok banka çalışma saati olarak sabah 08.30-09.00’u başlangıç ve akşam 17.00-17.30’u ise bitiş olarak belirlemiştir. Bu durum Akbank için de pek farklı değildir. Akbank mesai saatlerinin başlangıcı olarak 09.00’u uygulamaktadır. Diğer tüm bankalar gibi Akbank da öğle paydosu saatlerini 12.30 ila 13.30 arası olarak belirlemiş durumdadır. 1 saatlik öğle paydosunun ardından 13.30’da başlayan çalışma saatleri akşam 17.30’da sona ermektedir. Akbank’ın internet sitesine giriş yaparak gitmek istediğiniz noktadaki şubenin üzerine tıklayabilir ve ihtiyacınız olan bilgilere erişebilirsiniz. Akbank Cumartesi açık şubeler ve çok daha fazlasını Akbank’ın web sitesinde bulmanız mümkün olacaktır.

Akbank mesai saatleri dışında kalan zamanlarda bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmek isterseniz bunun için en kolay yöntemlerden biri Akbank Direkt internet bankacılığını kullanmak olacaktır. Müşteri ya da TC kimlik numaranızın yanı sıra şifrenizi de kullanarak girebileceğiniz Akbank Direkt size anında pek çok bankacılık işlemi yapma fırsatı sunacaktır. Akbank mesai saatleri dışında kullanabileceğiniz bir diğer bankacılık kanalı ise Akbank telefon bankacılığıdır. 444 25 25 ve 0850 222 25 25 numaralı telefon şubesini arayarak müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilir ve çok sayıda işleminizi bu yöntemle de gerçekleştirebilirsiniz. Tabii ki yaygın biçimde bulunan Akbank ATM’leri de ihtiyacınız olan pek çok işlemi rahatlıkla yapabilmenize fırsat tanıyacaktır.

Akbank çalışma saatlerinin yanı sıra diğer banka mesai saatlerini öğrenmek ve güncel finansal konuları takip etmek istiyorum diyorsanız sitemizi takip etmeniz yeterli!