Anasayfa / Bankalar / Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Akbank sunduğu hizmetler ile ülkemizin önde gelen bankaları arasında haklı bir yere sahip durumdadır. Bu yazımızda Akbank müşteri hizmetleri telefon numarasının yanı sıra Akbank telefon bankacılığı ile ilgili detaylı bilgiler sunacağız.

Akbank müşteri hizmetlerinin telefon numarası 444 25 25 ve 0 850 222 25 25’dir. Bu telefon numaralarını arayarak pek çok bankacılık işleminizi rahatlıkla hayata geçirebilirsiniz. Akbank telefon bankacılığını kullanarak birçok işleminizi şubeye gitmeye gerek kalmaksızın sonuçlandırabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden yukarıda belirttiğimiz telefon numaralarını arayarak Akbank müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve yalnızca telefonunuzun tuşlarını kullanarak kredi kartı ödeme, döviz, fon, repo ve virman gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Akbank telefon şubesi, konusunda eğitim almış uzman müşteri temsilcileri ile hizmet veren özel bir birimdir. Birbiriyle uyum için çalışan yazılım, donanım ve hizmet bileşenlerinden oluşan Akbank telefon şubesi 444 25 25 ve 0850 222 25 25 numaraları ile zaman ve mekan kısıtlaması olmadan Akbank müşterilerine en iyi hizmeti sağlamaktadır.

Akbank Telefon Bankacılığı Başvurusu

Akbank telefon bankacılığından yararlanmak ve kredi kartı ödemesi dışında parasal işlemlerinizi yapabilmek istiyorsanız öncelikle bireysel bankacılık hizmetleri sözleşmesini imzalamış olmanız gerekmektedir.

Eğer müşteri numaranız ve Neo Kart şifreniz ile giriş yapmak istiyorsanız Akbank müşteri hizmetlerini aramanız müşteri numaranız ile kart şifrenizi tuşlamanız yeterlidir. Bu sayede kredi kartı ödemesi ve yatırım fonu gibi pek çok işleminizi sırada bekleme ya da para ödemek gibi durumlarla karşılaşmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank telefon bankacılığını kredi kartı numaranız ve kredi kartı şifreniz ile de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Akbank telefon bankacılığı aracılığıyla EFT ve havale gibi işlemleri de yapabilmek ve tüm bankacılık işlemlerinden faydalanabilmek için öncelikle size en yakın Akbank şubesine gitmeniz ve parola talep formunu okunaklı ve eksiksiz bir biçimde doldurmanız gerekmektedir. Bu formu şubedeki müşteri temsilcisine teslim etmelisiniz. Daha sonra Akbank tarafından telefonunuza gönderilecek SMS’e 3 gün içerisinde yanıt vermeli ve parolanızı belirlemelisiniz. Parolanızı Akbank’a gönderir göndermez kullanılır hale gelecektir.