Anasayfa / Bankalar / Banka Çalışma Saatleri / Akbank Saat Kaçta Açılıyor?

Akbank Saat Kaçta Açılıyor?

1948 yılında özel sermayeli bir ticaret bankası olarak kurulan Akbank o günden günümüze kadar sunduğu bankacılık hizmetleriyle herkesin takdirini kazanmış durumdadır. Yurt çapında 22 bölge müdürlüğü ve 840 şubesi bulunan Akbank’ın 14 bin çalışanı ve 15 milyonun üzerinde müşterisi bulunmaktadır. Bu denli yaygın bir dağıtım ağına sahip olan Akbank hakkında en çok merak edilen konulardan biri Akbank çalışma saatleridir. Akbank şubelerinden yapılacak işlemlerde zorluk çekilmemesi için banka mesai saatleri içerisinde hareket etmek gerekmektedir.

Akbank Çalışma Saatleri

Sizde Akbank müşterileri arasında yer alıyor ve banka kapısında beklemek zorunda kalmadan işlem yapmak istiyorsanız Akbank saat kaçta açılıyor sorusunun cevabını mutlaka bilmelisiniz. Akbank ülkemizdeki bütün bankalar gibi hafta için günlerde hizmet sunmakta ve sabahları 09.00 itibarı ile çalışmaya başlamaktadır. Sabah 09.00’da başlayan bu çalışma öğle paydosuna kadar kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Öğle paydosu ise saat 12.30 ile 13.30 arasında 1 saat olarak uygulanmaktadır. 13.30’da tekrar başlayan hizmetler akşam 17.30’da sona ermektedir. Akbank’ın ülke genelinde bulunan şubeleri ve ATM’leriyle ilgili ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız bankanın web sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Banka mesai saatleri dışında kullanabileceğiniz başka bankacılık kanalları mevcuttur. Akbank ülkemizde dijital bankacılık sisteminin öncüsü durumundadır. Banka mesai saatleri dışında Akbank Direkt ile banka müşterilerinin finansal ihtiyaçları çözüme ulaştırılmaktadır. Ayrıca Akbank Bireysel Telefon Şubesi aracılığıyla da birçok işlemi rahatlıkla gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Akbank Bireysel Telefon Şubesi’ne ulaşmak için 444 25 25 ve 0850 222 25 25 numaralı telefonları arayabilir ve müşteri numaranız ile şifrenizi tuşlayarak kredi kartı ödemesi ya da yatırım fonu almak gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ülke çapında bulunan yaklaşık 4.200 Akbank ATM’si de pek çok bankacılık işleminizi yapabilmek için 7/24 hizmetinizde bulunmaktadır.

Akbank saat kaçta açılıyor ve çalışma saatleri nelerdir gibi sorularınızın yanı sıra işlem yapabileceğiniz Akbank bankacılık kanalları hakkında sizlere bilgi sunmaya çalıştır. Diğer banka mesai saatleri ve çok daha fazlası için sitemizde bulunan kategoriler ile arama motorumuzdan rahatlıkla faydalanabilirsiniz.