Anasayfa / Bankalar / Banka Çalışma Saatleri / Akbank Saat Kaçta Kapanıyor?

Akbank Saat Kaçta Kapanıyor?

Fatura yatırmak, mevduat hesabı açtırmak ya da kredi çekmek gibi işlemleri yapmak için banka şubelerine yolu düşmeyen kişi neredeyse yok denecek kadar azdır. Durum böyle olunca da bankalar kaçta kapanıyor ya da banka çalışma saatleri nelerdir diye soran insan sayısı da bir hayli fazla olmaktadır. Eğer Akbank müşterisi iseniz ya da çeşitli işlemlerinizi yapabilmek için Akbank şubelerini kullanıyorsanız Akbank çalışma saatlerini bilerek hareket etmeniz oldukça yararlı olacaktır.

Akbank Çalışma Saatleri

Akbank ülkemizin en büyük bankaları arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyetine verdiği önem ile beğeni toplayan Akbank’ın yurt çapında oldukça yaygın bir şube ağı bulunmaktadır. Akbank çalışma saatleri hafta içi günlerde sabahları 09.00’da başlamaktadır. Öğle paydosu 12.30-13.30 arasında 1 saat olarak verilmektedir. Akbank saat kaçta kapanıyor sorusunun cevabı ise 17.30’da kapanıyor şeklinde olacaktır. Bahsettiğimiz bu saatlerin istisnaları olabilmektedir. Çok yoğun işlem yapılan şubelerde öğle saatlerinde de hizmet verilmeye devam edilebilmektedir. Bazı Akbank şubeleri ise hafta sonlarında da açık olabilmektedir. Bu nedenle işlem yapacağınız şubeye gitmeden önce Akbank’ın internet sitesini ziyaret edebilir ve detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Akbank çalışma saatleri haricinde bankacılık işlemi gerçekleştirmek isteyen pek çok Akbank müşterisi farklı bankacılık kanallarını kullanmaya yönelmektedir. Bunlar arasında en yoğun kullanılanlar ise Akbank Direkt İnternet ve Akbank Direkt Mobil’in yanı sıra Akbank Çağrı Merkezi’dir. Akbank Çağrı Merkezi’ne ulaşmak için 444 25 25 ve 0850 222 25 25 numaralı telefonları arayabilir ve birçok bankacılık işleminizi haftanın 7 günü 24 saat boyunca rahat bir şekilde yapabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca Akbank’ın yurt genelinde bulunan yaklaşık 4.200 ATM’si de işlemlerinizi rahatça yapabilmenizi sağlayacaktır.

Akbank saat kaçta kapanıyor ya da bankalar kaçta kapanıyor gibi tüm sorularınızın cevabı ve finansal konularda merak ettiğiniz konular için sitemizde bulunan kategorilerden faydalanabilirsiniz. Arama motorumuzu kullanarak seçtiğiniz kelimeleri yazabilir ve istediğiniz bilgilere kolayla ulaşabilirsiniz.