Anasayfa / Bankalar / Akbank Yurtiçi Kargo Kampanyası Özellikleri

Akbank Yurtiçi Kargo Kampanyası Özellikleri

Akbank Yurtiçi Kargo Kampanyası

Kargo göndermek KOBİ’lerin oldukça sık olarak yaptığı bir eylem haline gelmiş durumdadır. Eğer Akbank KOBİ müşterisi iseniz Akbank Yurtiçi Kargo Kampanyası sayesinde avantajlı bir şekilde kargo göndermenin tadını çıkarabilirsiniz. Nasıl mı? Bu sorunun cevabını ve Akbank Yurtiçi Kargo Kampanyası hakkındaki tüm bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Akbank Yurtiçi Kargo Kampanyası Nedir?

Akbank’ın KOBİ’lerine sunmuş olduğu bu kampanya sayesinde 31 Mayıs 2018 tarihine kadar Yurtiçi Kargo’dan yapılan 10 gönderimde %30 indirim kazanılabilmektedir.

Akbank Yurtiçi Kargo Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Yurtiçi Kargo Kampanyasından yararlanabilmek için 31 Mayıs 2018 tarihine kadar Akbank Direkt’e giriş yaparak kampanya kodunuzu almanız gerekmektedir. Bu sayede Yurtiçi Kargo şubelerinden yapacağınız yurt içi gönderilerde %30 indirim kazanabileceksiniz. İndirimden yararlanabilmek için kargonuzu göndermeden önce kargo görevlisine kargonuzu göndermeden önce kampanya kodunuzu söylemeniz gerekmektedir.

Kampanya Kodumu Nasıl Öğrenebilirim?

Akbank Yurtiçi Kargo Kampanyası kodunuzu 31 Mayıs 2018 tarihine kadar Akbank Direkt İŞİM ve KİŞ (Kurumsal İnternet Şube) kanallarında yer alan Kampanyalar menüsünden görüntülemeniz mümkündür.

Akbank Direkt İnternet Hakkında Bilmek İstediğiniz Her Şey

Eğer Akbank Direkt İŞİM müşterisiyseniz Yurtiçi Kargo Kampanyasından yararlanabilmek için müşteri numaranızı, T.C. kimlik numaranızı ya da kredi kartı numaranızı ve Akbank Direkt şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz. Akbank Direkt şifrenizi unuttuysanız ya da şifreniz kilitlendiyse “Şifre Al” butonunu tıklayarak şifrenizi alabilirsiniz.

Akbank Direkt Kurumsal müşterisiyseniz Akbank Yurtiçi Kargo Kampanyasından yararlanmak için firmanızın müşteri numarasını, kullanıcı kodunu ve Akbank Direkt şifresini kullanarak giriş yapabilirsiniz. Eğer Akbank Direkt Kurumsal İnternet Şube şifrenizi unuttuysanız veya şifreniz kilitlendiyse en yakın Akbank şubesine gidebilirsiniz. Akbank Direkt Kurumsal İnternet Şubesi sahibi değilseniz isterseniz şubenizi ziyaret edebilir isterseniz de internet üzerinden Kurumsal İnternet Şube başvurusu yapabilirsiniz.

Akbank Yurtiçi Kargo Kampanyası Koşulları

Bu kampanya 21 Şubat — 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli olup, kargo sürecinde Yurtiçi Kargo’yu tercih eden Akbank KOBİ Bankacılığı müşterileri için fiyatlar yurtiçi standart gönderilerde, adres alım-adres teslim standart fiyat üzerinden %30 indirim olacaktır. KDV ve posta hizmet bedeli hariçtir.

%30 indirimli fiyatlara taşıma, adres alım ve adres teslim hizmetleri dahil olup ek hizmet ve diğer ürünler Akbank Yurtiçi Kargo Kampanyası kapsamında değildir. Aynı şekilde yurt dışı gönderiler de kampanya kapsamında olmadığından indirim yapılması söz konusu olmayacaktır.

Yurtiçi Kargo’nun standart hizmet şartları taşınması yasak kargolar, teslim süreleri ve diğer hususlarda geçerlidir.

Yurtiçi Kargo Kampanyasında bir indirim kodu en çok 10 kez kullanılabilmektedir. Bu 10 kullanımın tamamlanmasından sonra yeni kod üretimi şarttır.

İndirim kodları başka indirim ve kampanyalarla birleştirilememektedir.

İndirimden yararlanmak için gönderi yapılmadan önce indirim kodunun ve indirimden yararlanmak istenildiğinin kargo görevlisine beyan edilmesi zorunlu olup, bu beyan yapılmazsa indirimsiz ücret uygulanmaktadır.

En güncel Akbank kampanyaları arasında yer alan Yurtiçi Kargo Kampanyasında Yurtiçi Kargo’nun internet sitesinde ilan edilen tarife baz alınacaktır. 6475 sayılı Posta Hizmetleri Kanunu kapsamında belirtilen yasal düzenlemeler uyarınca, posta gönderileri net satışlar üzerinden %2,00 oranında Evrensel Posta Hizmet Payı Bedeline ve %0,35 İdari Ücrete tabî olup %2,35’lik tutar faturalarda “Posta Hizmeti Bedeli” adıyla belirtilerek hizmet bedeline ayrıca eklenecektir.

Tek parçada 100 kg veya 900 dm3 (300 ds) üzeri gönderilerde taşıma hizmet bedeline 150 TL + KDV Ağır Gönderi Ek Ücreti ayrıca eklenmektedir. Tek seferde birden fazla parçanın gönderiminde bu ek ücret her bir parça için alınmaktadır.

Akbank kampanya şartlarını değiştirme veya farklı bir bildirim olmaksızın kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutmaktadır.

Tüm Akbank kampanyaları ve çok daha fazlası için sitemizi takip etmeye devam edin!