Anasayfa / Krediler / Aktif Bank Araç Kredisi

Aktif Bank Araç Kredisi

Aktif Bank, müşterilerinin memnuniyetini sağlayabilmek adına 48 ay vadeyle taşıt kredisi çekip geri ödeme kolaylığı sağlıyor. Bu imkan sayesinde hayalinizde canlandırmış olduğunuz araca sizde dilediğiniz an sahip olabilirsiniz. Geri ödemelerde zorluk yaşatmayan Aktif Bank, 7 yaşını geçmemiş araçları satın almanıza destek olmaya devam ediyor. Aktif Bank Taşıt Kredisi için artık yapmanız gereken tek şey bankanın yetkili kişileriyle iletişime geçmek. Bunun için isterseniz online kanalları kullanabilir ya da şubeye giderek çok detaylı bilgiler alıp Aktif Bank taşıt kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Uygun faiz oranları ile Aktif Bank taşıt kredisi sizin de beğeninizi kazanabilir.

Kredilendirme oranı incelendiğinde Aktif Bank’ın fatura değeri 50.000 TL ve altında olan araçlar için en çok %70, fatura değeri 50.000 TL’nin üzerinde olan arabalar içinse taşıt bedelinin 50.000 TL’ye kadar olan bölümü için en çok %70, 50.000 TL’nin üzerindeki kısım içinse en fazla %50 kredi olanağı sağladığı görülmektedir. (2. el taşıtlarda ise araç değerinin tespiti için kasko değeri göz önüne alınmaktadır.)

48 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Gerekli Belgeleri Neler?

48 ay vadeli taşıt kredisi için gerekli belgeleri tamamlayarak, sizler de eksiksiz bir şekilde bankaya başvuruda bulunabilirsiniz. Müşteri ve varsa kefil için nüfus cüzdanı gereklidir.

Kredi Taksit Ödemeleriniz İçin:

Hemen TC kimlik numaranız aracılığı ile PTT işyerlerinden kredi yatırmak istediğinizi beyan ederek 2 TL karşılığında tüm işlemlerinizi sorunsuz şekilde yapabilirsiniz.

Aktif Bank IBAN numarınıza başka bir bankada bulunan hesabınızdan EFT gönderebilirsiniz.

TC Kimlik Numaranız ve Aktif Bank’taki IBAN Numaranızı kullanarak Vakıfbank ATM’lerinden en fazla 1,5 TL, Akbank ATM’lerinden maksimum 3 TL ücret karşılığında kartsız işlem yapma imkanından yararlanabilirsiniz.

Aktif Bank taşıt kredisi kredisi kullanmayı planlayanların hangi taşıtları alabileceklerini bilmeleri gerekiyor. Bankanın beyan ettiği şartlara göz atıldığında 7 yaşını geçmemiş araçlar için uzun vadeli kredi olanağı sağlandığı görülmektedir. Sizde ikinci el araba satın alam düşüncenizi Aktif Bank taşıt kredisi kullanarak gerçeğe dönüştürebilir ve kredinizin onaylanması halinde çok kısa bir süre içerisinde aracınızın anahtarını cebinize koyabilirsiniz.