Anasayfa / Krediler / Aktif Bank Taşıt Kredisi

Aktif Bank Taşıt Kredisi

Taşıt sahibi olmak isteyenlere uygun kredi imkanı ve uzun vade sağlayan Aktif Bank bu yönü ile müşterilerinin beğenisini toplamayı sürdürüyor. Sizde otomobil alma planları içerisindeyseniz ancak yeterli parayı bir araya getirmekte zorlanıyorsanız Aktif Bank taşıt kredisi kullanmayı seçenekleriniz arasına ilave edebilirsiniz. Günümüzde artık taşıt kredisi imkanları sayesinde beklemeden araç sahibi olmak oldukça kolay. Taşıt kredisi şartlarını karşılayabiliyorsanız 1 gün içerisinde sizde istediğiniz otomobili satın alabilirsiniz. Aktif Bank taşıt kredisi özelliklerini şimdi kısaca ele alalım.

Aktif Bank Taşıt Kredisi Özellikleri

Sıfır ve ikinci el araba almak isteyenlere taşıt kredisi sağlayan bankalardan biri de Aktif Bank’tır. Taşıt kredisi veren bankalar içerisinde yer almaktadır. Aktif Bank taşıt kredisi sunduğu imkanlarla araba almak isteyenleri adeta kendisine çekmektedir.

  • Aktif Bank taşıt kredisi çok uygun faiz oranına sahiptir.
  • 48 aya kadar vade olanağı sağlamaktadır.
  • 7 yaşını geçmeyen tüm marka ve modeldeki araçlar için kredi sağlamaktadır.
  • Bayi’den çıkmanız gerekmeden kredi kullanma olanağını sunan önemli bankalardan birisidir.

Satın almak istediğiniz araç 50.000 TL ve altında ise en fazla %70 oranında taşıt kredisi kullanılabilmektedir. Eğer istediğiniz otomobil 50.000 TL’den fazlaysa taşıt bedelinin 50.000 TL’ye kadar olan bölümüne en fazla %70, 50.000 TL’nin üstü içinse en çok %50 taşıt kredisi sağlanmaktadır. Aktif Bank ikinci el araçlar içinde taşıt kredisi sunan bir bankadır. İkinci el araç almak istiyorsanız taşıt değerinin tespiti için kasko değeri esas olarak alınmaktadır. Aktif Bank taşıt kredisi başvurusu yaparak sizde bu olanaklardan yararlanabilirsiniz. Taşıt kredisi şartlarını karşılayabilen her birey rahatlıkla araba kredisi kullanabilmektedir. Bankadan araç kredisi talebinde bulunduğunuzda bu şartların yanı sıra kredi notunuza da bakılacaktır. Kredi puanınızdaki bir olumsuzluk taşıt kredisi almanıza mani olabilir. Böyle bir durumda ne yapmanız gerektiğini öğrenmek için dilerseniz Kredi Notu Nasıl Yükseltilir başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Sizler için taşıt kredisi nasıl alınır ve Aktif Bank taşıt kredisi şartları nelerdir gibi konularını inceledik. Sizde istemeniz halinde Aktif Bank’a taşıt kredisi için başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.