Anasayfa / Bankalar / Banka Çalışma Saatleri / Albaraka Çalışma Saatleri

Albaraka Çalışma Saatleri

Ülkemizde hizmet veren 4 katılım bankasından biri olan Albaraka Türk Katılım Bankası 1985 yılında kurulmuştur. Faizsiz bankacılık sistemine göre hizmet veren Albaraka Türk müşteri memnuniyetine verdiği önem ve sunduğu hizmet çeşitleriyle göz doldurmaktadır. Sizde giderek yaygınlaşan bir şube ağına sahip olan Albaraka Türk Katılım Bankası müşterileri arasında yer alıyorsanız ve Albaraka çalışma saatlerini öğrenerek işlemlerinizi bu saatler arasında yapmak istiyorsanız bu yazımız tam size göre.

Albaraka Türk Çalışma Saatleri

Albaraka Türk Bankası diğer bankalar gibi hafta içi günlerde hizmet vermektedir. Albaraka Türk çalışma saatleri sabahları 09.00’da başlamaktadır. Öğle tatilinin başlangıç saati ise 12.30’dur. 1 saat olarak kullanılan öğle tatilinden sonra 13.30’da tekrar Albaraka Türk şubeleri açılmakta ve akşam 17.00’ye kadar kesintisiz şekilde hizmet vermektedir. Bazı bankaların öğle tatillerinde ya da hafta sonlarında da hizmet verdiği bilinmektedir. Ancak Albaraka Türk çalışma saatleri sadece hafta içi günler için geçerlidir. Öğle tatillerinde ya da hafta sonlarında açık olan Albaraka şubesi bulunmamaktadır. Bankanın internet sitesini ziyaret ederek hangi şehirlerde ve ilçelerde Albaraka Türk şubeleri bulunduğunu öğrenebilir, şubelerin telefon numaralarına ulaşarak istediğiniz bilgileri edinebilirsiniz.

Albaraka Türk banka mesai saatleri dışında şubeye gitmenizi gerektirmeyen bankacılık işlemleri yapmak istiyorsanız sizde pek çok banka müşterisi gibi Alo Albaraka müşteri hizmetleri çağrı merkezinden faydalanabilirsiniz. Bunun için 444 5 666 veya 0 850 222 5 666 numaralı telefonları aramanız yeterlidir. Bunun dışında Albaraka Türk internet bankacılığı ve mobil şube uygulamalarından da yararlanarak bankacılık işlemlerinizi haftanın 7 günü 24 saat boyunca yapabilmenin keyfine varabilirsiniz. Albaraka Türk Katılım Bankası’nın bankamatikleri de birçok işleminizi yapabilmeniz için en büyük yardımcınız olacaktır.

Gerek Albaraka Türk gerekse başka banka mesai saatleri konusunda istediğiniz tüm bilgilere sitemiz sayesinde ulaşabilirsiniz. Sitemizde mevcut olan arama motorunu kullanarak istediğiniz yazıları bulabileceğiniz gibi kategori başlıklarımız altında bulunan makalelerimizden de faydalanabilirsiniz.