Anasayfa / EFT / Albaraka Türk EFT Saatleri

Albaraka Türk EFT Saatleri

Katılım bankacılığı denildiğinde akla ilk gelen bankalardan birisi de Albaraka Türk olmaktadır. Sunduğu hizmetlerle müşteri memnuniyetini kazanan Albaraka Türk Katılım Bankası müşterilerine pek çok avantajlı fırsat sunmayı da ihmal etmemektedir. EFT gibi çağımızın en çok kullanılan para transfer uygulamasında da büyük hizmetler sunan Albaraka Türk hızı ve güvenliği bir arada sunuyor. Albaraka Türk müşterisi iseniz ve para transferi yapmanız gerekiyorsa sizde EFT işlemi yapmayı seçenekleriniz arasına ekleyebilirsiniz. EFT işlemi yapacağınız zaman Albaraka Türk EFT saatlerine uygun hareket etmeniz gerekmektedir. Albaraka Türk tarafından belirlenen EFT saatleri içerisinde gerçekleştireceğiniz tüm para transferleri çok kısa süre içerisinde onaylanacak ve işleminiz tamamlanacaktır.

Albaraka Türk EFT Saati

Albaraka Türk hafta içi her gün para transferi yapılmasına imkan tanıyan katılım bankalarından biridir. Resmi tatil ya da hafta sonu olmadığı sürece sizde Albaraka Türk EFT saatleri içerisinde hemen para transferi yapma imkanına sahipsiniz. Albaraka Türk EFT saatleri sabah 09.00 ila akşam 17.15 arasıdır. Sizde sabah 09.00’dan itibaren çok kolay bir şekilde EFT işlemlerinize başlayabilirsiniz. Albaraka Türk hesabınızı kullanarak başka bir isme veya hesaba EFT yapmanız hiçte zor değil. Albaraka Türk EFT saatlerinin bitişi olan akşam 17.15’e kadar dilediğiniz an EFT yapmanız mümkün. Albaraka Türk Katılım Bankası EFT işlemleri genel olarak 5 dakika sürmektedir. Aşırı yoğunluk olması durumunda ise bu süre biraz uzayabilir.

Albaraka Türk EFT Sorgulama

Para transferini gerçekleştirdiğiniz halde yapmış olduğunuz işlem tamamlanmadıysa sizde Albaraka Türk EFT sorgulama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz 444 5 666 numaralı telefonu arayıp transferin niçin gerçekleşmediğini sorabilir ya da 0850 222 5 666 telefon numarasından müşteri temsilcisine ulaşarak problemi iletebilirsiniz. Albaraka Türk EFT işleminizin neden gerçekleşmediğini kısa süre içerisinde kontrol ederek size durum hakkında mutlaka bilgi verecektir.