Anasayfa / Bankalar / Anadolubank BES’ili Mevduat

Anadolubank BES’ili Mevduat

Geleceği için birikim yapmak isteyen birçok insan mevduat hesabı açtırmayı ve bu şekilde geleceklerini garanti altına almayı tercih etmektedir. Son yıllarda Bireysel Emeklilik Sistemi’ne katılan insan sayısı da giderek artmaktadır. Ülkemizin önde gelen bankalarından biri olan Anadolubank BES’ili Mevduat hesabı ile geleceğine yatırım yapmak isteyenlere destek vermekte ve BES’ili Mevduat hesabı ile artı puan kazanmalarını sağlamaktadır.

Anadolubank BES’ili Mevduat Özellikleri

En çok ilgi gören Anadolubank mevduat hesapları arasında yer alan BES’ili Mevduat hesabında, yeni mevduat girişleri olduğunda ya da vadeli mevduat dönüşünde hesapta bulunan paranın bir kısmını farklı katkı payı seçenekleri ile Bireysel Emeklilik Sistemi’ne dahil olmak mümkün olmaktadır. BES’ili Mevduat sayesinde vadeli mevduatı en az 61 gün vadede ve geçerli oranın üstünde avantajlı faiz ile bağlama şansı bulunmaktadır. Sizde geleceğinize güvenle bakmak istiyorsanız Anadolubank BES’ili Mevduat hesabını mutlaka değerlendirmelisiniz.

Anadolubank’ın sunmuş olduğu tüm hizmetler ile diğer bankaların hizmet ve ürünleri hakkında bilgi edinmek için sitemizde bulunan binlerce makaleden faydalanabilirsiniz. Makalelerimize kolay bir şekilde ulaşabilmek için kategori başlıklarını inceleyebileceğiniz gibi arama motorumuzdan da faydalanabilirsiniz.