Anasayfa / Bankalar / Banka Çalışma Saatleri / Anadolubank Çalışma Saatleri

Anadolubank Çalışma Saatleri

Türk bankacılık sektörünün genç, dinamik ve saygın kurumları arasında yer alan Anadolubank, 1997 yılında HABAŞ Grubu tarafından Özelleştirme İdaresi’nden satın alınmış ve HABAŞ Grubu’nun çatısı altında 3 şubeyle yola çıkmıştır. Sahip olduğu ileri bilişim teknolojileri ile çalışanları ve iş süreçlerini destekleyen Anadolubank, etkin bir yapılanma ile performansını sürekli yükseltmektedir. Sizde Anadolubank müşterileri arasında yer alıyorsanız ve zaman zaman bankanın şubelerini ziyaret ediyorsanız Anadolubank çalışma saatlerini bilmeniz yararınıza olacaktır.

Anadolubank Mesai Saatleri

3 şube ile başladığı bankacılık hayatını 2016 yılı Haziran ayı itibarı ile 106 şube ve 1.750 çalışanıyla sürdüren Anadolubank, hafta içi günlerde müşterilerine hizmet vermektedir. Anadolubank çalışma saatleri sabahları 09.00’da başlamakta ve öğle paydosunun başlangıcı olan 12.30’a kadar sürmektedir. 1 saatlik öğle paydosunun ardından 13.30’da yeniden başlayan Anadolubank çalışma saatleri akşamları 17.30’da sona ermektedir. Ülkemizde bazı bankalar aşırı yoğunluk olan noktalardaki şubelerini öğle paydosu ya da hafta sonu gibi mesai gün ve saatleri dışında da açık bırakabilmektedirler. Ancak Anadolubank’ın böyle bir uygulaması bulunmamaktadır. Anadolubank’ın şube ve ATM’lerinin yerlerini öğrenmek istiyorsanız bankanın web sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Anadolubank çalışma saatleri dışında işlemlerinizi yapmak için internet şubesini kullanabilirsiniz. Her yerden 24 saat boyunca erişim sağlayabileceğiniz internet şubesi ile para çekme hariç tüm işlemlerinizi yapmanız mümkündür. Zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak internet şubesi sayesinde yaptığınız işlemler için daha düşük ücret ödeyebilirsiniz. Ayrıca 0850 222 55 50 numaralı Anadolubank çağrı merkezini arayarak da pek çok bankacılık işlemi yapmanız mümkündür.

Bankalar kaçta açılıyor gibi sorularınıza yanıt bulmak ve banka çalışma saatleri hakkında bilgi edinmek istiyorsanız sitemizde yer alan “Bankalar-Banka Çalışma Saatleri” başlıklı kategorimizde bulunan makalelere göz atabilirsiniz. Arama motorumuza merak ettiğiniz konulardaki kelimeleri yazarak istediğiniz yazılara çok kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Finansal konulardaki en güncel haberler için sitemizi takip etmeye devam edin!