Anasayfa / EFT / Anadolubank EFT Saati

Anadolubank EFT Saati

Anadolubank ülkemizde hizmet veren köklü bankalardan bir tanesidir ve müşterilerine en iyi şekilde hizmet verebilmek için tüm teknolojik altyapı gelişmelerini yakından takip etmektedir. Özellikle internet bankacılığı işlemlerini güvenlik altına alabilmek için çok büyük yatırımlar gerçekleştiren banka eft gibi pek çok bankacılık işlemini gerçekleştirmektedir. Anadolubank eft saatleri içerisinde gerçekleştireceğiniz tüm ödemeler en hızlı şekilde alıcı hesaplarına aktarılmaktadır.

Anadolubank Eft Saatleri

Tüm bankalarda olduğu gibi Anadolu bank politikalarına göre de eft işlemleri belirli saatler arasında gerçekleşebilmektedir. Buna göre Anadolubank eft saatleri incelenecek olursa sabah 08:00 ile akşam 17:00’a kadar kesintisiz bir şekilde işlem yapılabildiğini görmekteyiz. Anadolubank eft saati içerisinde gerçekleşecek olan tüm ödemeler maksimum 10 dakika içerisinde alıcı hesabına aktarılmaktadır ancak bazı yoğun günlerde ödemelerin bir kaç saat içerisine karşı hesaba geçebildiğini görüyoruz. Özellikle ödemelerinizde aksaklıklar yaşamamak için tüm eft işlemlerinizi yukarıda belirtmiş olduğumuz eft saatleri içerisinde gerçekleştirmenizi önermekteyiz.

Anadolubank Eft Sorgulama

Bazı durumlarda ödemeleriniz gecikmeye uğrayabilir ancak saatlik bazda yaşanabilecek değişimler normal olarak nitelendirilmektedir. Eft işlemlerinde genellikle eft saatleri içerisinde gerçekleştirilen işlemlerde herhangi bir gecikme söz konusu olmazken, eft saatleri dışında gerçekleşen işlemlerde çeşitli gecikmeler söz konusu olabilir. Buna göre Anadolubank eft saatleri içerisinde veya dışında yapılan tüm ödemeleriniz bir tam iş günü içerisinde karşı hesaba geçmelidir, bunun dışında geçmeyen ödemeler için Anadolubank çağrı merkezi olan 0850 222 55 50 nolu telefondan eft işleminiz ile ilgili detayları elde edebilirsiniz.

Anadolubank Eft Ücretleri

Anadolubank pek çok banka gibi gerçekleştirmiş olduğu bankacılık işlemleri üzerinden belirli ücretler talep etmektedir. Buna göre Anadolubank eft saati içerisinde veya dışında gerçekleşen tüm gönderim işlemleri için internetten yapılan ödemelerde sabit olarak 3 lira kesinti uygulanırken, şubeler veya ATM’ler üzerinden gerçekleşen işlemlerde %0.4 oranında bir kesinti uygulanmaktadır.

Not: Anadolubank eft saatleri içerisinde gerçekleştirilen ödemelerin alıcı bankalar tarafından çok daha hızlı şekilde hesaba geçirildiğini unutmamalısınız.