Anasayfa / Bankalar / Anadolubank Kredili Mevduat Hesabı

Anadolubank Kredili Mevduat Hesabı

Gelirinizle orantılı bir limit dahilinde rahatlıkla kısa süreli bir kredi kullanabilmeyi arzu ediyorsanız sizde Anadolubank Kredili Mevduat Hesabı’ndan yararlanmayı düşünebilirsiniz. Anadolubank Kredili Mevduat hesabı sayesinde hesabınızda yeterli miktarda bakiye bulunmasa dahi fatura ödemelerinde kısa süreli ve düşük faizli finansman imkanı sağlanmaktadır.

Anadolubank Kredili Mevduat Hesabı’nın Özellikleri

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Anadolubank Kredili Mevduat hesabı size gelirinizle orantılı olarak belirlenecek bir limit çerçevesinde kısa süreli kredi kullanmanıza olanak sağlayan bir bireysel kredi ürünüdür. Bu ürün sayesinde vadesiz mevduat hesabınızda yeterli bakiye olmasa da fatura ödemelerinizde kısa süreli ve düşük faizli finansman olanağından yararlanabilirsiniz. Anadolubank mevduat hesabınızdan her ay sonunda faiz ve anapara tutarı tahsil edilecektir. Anadolubank Kredili Mevduat Hesabı’nız sayesinde ihtiyacınız olan her seferde kredi başvurusu yapmanıza ve çeşitli prosedürlerle uğraşmanız gerekmeden ve hesabınızda para olmasa dahi para çekebilmenin tadını çıkarabilirsiniz. Bu hesap sayesinde gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışında ortaya çıkabilecek nakit ihtiyaçlarınızda Anadolubank şubelerinden para çekebileceğiniz gibi, günün her saatinde yurt içinde Anadolubank ATM’lerinden ve diğer bankalara ait bütün ATM’lerden, yurt dışında ise VISA/MC logosu taşıyan tüm ATM ve şubelerden para çekmeniz mümkündür.

Anadolubank ATM kartınız ile kredili mevduat hesabınızı kullanarak hesabınızda para olmasa dahi limitiniz dahilinde Maestro amblemi gördüğünüz her yerde alışveriş yapabilirsiniz.

Anadolubank Kredili Mevduat Hesabı’ndan yapacağınız harcamalar için faiz sadece kredi kullanılan günler için hesaplanmakta ve her ayın sonunda faiz ve anapara tutarı tahsil edilmektedir.

Anadolubank Kredili Mevduat Hesabı’ndan yararlanmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız ve aylık gelirinizi belgeleyebiliyor olmanız gerekmektedir. Anadolubank gerekli gördüğü halde kefil isteme hakkını saklı tutmaktadır. Eğer gerekli görülürse son 3 ay içerisinde düzenlenmiş ikametgah senedi istenebilmektedir.

Anadolubank Kredili Mevduat Hesabı Başvurusu İçin Gereken Belgeler

Anadolubank Kredili Mevduat Hesabı başvurusu için nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi ile gelir durumunu gösterir belge (ücretliler için: güncel maaş bordrosu ya da iş yerince onaylanmış net maaş tutarını gösteren onaylı belge; serbest meslek erbabı ya da ticaret erbabı için: vergi levhası, son 2 yıla ait onaylı bilanço ve gelir tablosu ile cari yıla ait mizan) talep edilmektedir.