Anasayfa / Krediler / Anadolubank Taşıt Kredisi

Anadolubank Taşıt Kredisi

Taşıt kredisi kullanmayı düşünenlerin seçenekleri arasına alması gereken Anadolubank, sağladığı taşıt kredisi imkanı ile taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanıyor. Sizde Anadolubank taşıt kreşi kullanarak beğendiğiniz otomobili satın alabilirsiniz. Markası ne olursa oldun her türlü binek aracına taşıt kredisi veren Anadolubank müşterilerinden tam not almayı başarıyor. 18 yaşını dolduran herkes Anadolubank taşıt kredisi kullanabilmek için başvurusunu gerçekleştirebilmektedir. Taşıt kredisi başvurularını çok hızlı bir şekilde değerlendiren Anadolubank 1 gün içerisinde müşterisine geri dönüş yapmaktadır. Faiz oranlaırnın uygunluğu nedeni ile pek çok kişi taşıt kredisi başvurusu için Anadolubank’ı tercih etmektedir. 0 kilometre araç almak isteyenlere 48 ay vade imkanı sağlayan Anadolubank aracılığı ile sizde taşıt sahibi olabilirsiniz. Taşıt kredisi veren bankalar içerisinde kendisine özel bir yer edinen Anadolubak sizin de araba hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilir. Taşıt kredisi kullanma şartlarına uygun biriyseniz sizde kolaylıkla Anadolubank’tan taşıt kredisi alabilirsiniz. Taşıt kredisi başvurusu yapmaya karar verenlerin başvuru esnasında yanında şu belgelerin bulunması gerekmektedir.

Anadolubank Taşıt Kredisi Başvurusunda İstenilen Belgeler

Nüfuz cüzdanınızın aslını ya da fotokopisini vermeniz gerekmektedir. Gelir durumunuzu belgelemeniz istenecektir. Bu yüzden ücretli çalışansanız güncel maaş bordronuzu gösterebilir ya da işyeri tarafından onaylanmış ve net maaş tutarınızı gösteren belge ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Özel işyeri çalışanlarının işyerine ait imza sirküleri ile başvuruda bulunması önemlidir. Serbest meslek sahibi iseniz veya ticaret ile uğraşıyorsanız vergi levhanızı ve son 2 yılı içeren onaylı gelir tablosu ve bilanço, cari yıla ait mizan ile başvurunuzu yapabilirsiniz. Şirket ortağıysanız bu durumda yine vergi levhası ya da Ticari Sicil Gazetesi’nde bulunan kuruluş ilanı fotokopinizi hazırlamalısınız. Gayrimenkul geliri beyan edecekseniz tapunun aslını veya fotokopisini göstermek zorundadırlar. Almak istediğiniz araç 0 kilometre ise proforma faturası gerekecektir. Satın almayı planladığınız araç ikinci el bir araçsa bu durumda ruhsat belgesi yanınızda olmalıdır.

Taşıt Kredisi İçin İstenen Koşullar

Noter satış sözleşmesi ya da fatura istenmektedir. Kredi vadesi boyunca yenilenmek kaydıyla kasko sigortası yaptırmak mecburidir. Kredi vadesi ve tutarına orantılı bir şekilde gerçek kişilere Kredi Hayat Sigortası yaptırılmaktadır. Kefil istenmektedir ve satın alınan araca rehin konulmaktadır. Eğer gerek görülürse Nüfus Müdürlükleri’nce son 3 ay içerisinde düzenlenmiş bir ikametgah senedi veya ikametgah adresini göstermekte olan bir fatura istenir.

Taşıt kredisi veren bankalar denildiğinde akla gelen ilk bankalardan olan Anadolubank’ın taşıt kredisi şartlarını sizler için masaya yatırdık. Taşıt kredisi şartları nelerdir merak edenler umarız aradıkları yanıtları bulabilmişlerdir. Taşıt kredisi başvurunuzu sizde bu şartlara uygunsanız gerçekleştirebilir ve kısa bir süre içerisinde kendi aracınıza sahip olup kullanmaya başlayabilirsiniz.