Anasayfa / Bankalar / Anadolubank Tüketici Kredisi

Anadolubank Tüketici Kredisi

Tatile çıkmayı, beyaz eşya almayı, evinizi dekore etmeyi ya da çocuklarınızın eğitim masrafını karşılamayı düşünüyorsanız sizde Anadolubank Tüketici Kredisi’ni seçenekleriniz arasına dahil edebilirsiniz. Her türlü nakit ihtiyacınız için başvurabileceğiniz bir Anadolubank bireysel kredi ürünü olan Anadolubank Tüketici Kredisi sayesinde rahat bir nefes almayı başarabilirsiniz.

Anadolubank Tüketici Kredisi Başvurusu İçin Gereken Belgeler

Anadolubank Tüketici Kredisi’nden faydalanabilmek için başvuru sahibinin 18 yaşını doldurmuş olması ve aylık belgelenebilen bir gelire sahip olması gerekmektedir. Bu şartları sağlamanın yanı sıra Anadolubank Tüketici Kredisi için banka tarafından istenilen belgeler ise şunlardır:

Nüfus cüzdanının aslı ya da fotokopisi,

Gelir durumunu gösteren belge (Ücretli çalışalar için: güncel maaş bordrosu ya da net maaş tutarını gösteren iş yerince onaylanmış belge, özel iş yeri çalışanları için iş yerine ait imza sirküleri; serbest meslek erbabı ya da ticaret erbabı olanlar için: vergi levhası, son iki yıla ait onaylı bilanço ve gelir tablosu ile cari yıla ait mizan; şirket ortağı olanlar için vergi levhası ya da Ticaret Sicil Gazetesi’nde yer alan kuruluş ilanı fotokopisi; gayrimenkul geliri beyan edenler için tapu aslı ve fotokopisi; emekli maaşı beyan edenler için: hesap cüzdanı),

Satın alınacak konuta ait tapu fotokopisi ile yapı kullanım izin belgesi.

Anadolubank Tüketici Kredisi İçin Gerekli Koşullar

En çok tercih edilen Anadolubank bireysel kredi ürünleri arasında yer alan Anadolubank Tüketici Kredisi için gerçek kişilere kredi hayat sigortası kredi vadesi ve tutarı ile uyumlu olarak yaptırılmaktadır. Kefil talep edilmektedir. Gerek görülmesi halinde son üç ay içinde Nüfus Müdürlükleri tarafından düzenlenmiş ikametgah senedi veya ikametgah adresini gösteren fatura istenilebilmektedir.

Gerek diğer Anadolubank ürünleri ve hizmetleri, gerekse de diğer bankaların ürün ve hizmetleri hakkında en güncel bilgilere sahip olmayı arzu ediyorsanız sitemizde bulunan kategori başlıklarını inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra arama motorumuzu kullanarak merak ettiğiniz konulardaki makalelere hızlı ve pratik bir şekilde ulaşmanız mümkün.