Anasayfa / Bankalar / Anadolubank Vadesiz Mevduat Hesabı

Anadolubank Vadesiz Mevduat Hesabı

Birikimlerinizi istediğiniz an kullanabileceğiniz bir vadesiz hesabınız olmasını istiyorsanız sizde Anadolubank Vadesiz Mevduat Hesabı’ndan faydalanabilirsiniz. Anadolubank Vadesiz Mevduat Hesabı ile ilgili detaylı bilgiler edinmek için yazımızın devamını okumanız yeterli olacaktır.

Anadolubank Vadesiz Mevduat Hesabı Özellikleri

Anadolubank Vadesiz Mevduat Hesabı Türk Lirası ya da döviz cinsinden yaptığınız birikimleri istediğiniz an kullanabileceğiniz ve günlük harcamalarınızı yapabileceğiniz bir mevduat hesabı türüdür.

Otomatik ve düzenli ödeme talimatı vermek için Vadesiz Mevduat Hesabınızı kullanabileceğiniz gibi, bu hesabı kullanarak kredi kartı ve çek ödemelerinizi gerçekleştirebilir ve para transferlerinizi yapabilirsiniz.

Dilerseniz hesabınıza tanımlanacak Kredili Mevduat Hesabı ile vadesiz mevduat hesabında para olmasa dahi işlem yapmayı sürdürebilirsiniz.

Döviz havalesi işlemlerinizi yapabilmek için Vadesiz Döviz Tevdiat Hesabı’ndan faydalanabilir ve çek ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolubank Vadesiz Mevduat Hesabı sayesinde haftanın 7 günü 24 saat boyunca ATM’lerden nakit çekimi yapabilirsiniz.

Anadolubank Vadesiz Mevduat Hesabı sahibi olarak alışveriş yaptığınız zamanlarda nakit taşımaya ihtiyaç duymaz ve ödemelerinizi Anadolubank Kartınız ile Vadesiz Mevduat Hesabınızdan gerçekleştirebilirsiniz.