Anasayfa / Kredi Kartı / Axess Kredi Kartı

Axess Kredi Kartı

Türkiye’nin ileri gelen bankalarından olan Akbank’ın en çok tercih edilen kredi kartı ürünlerinin başında Axess kredi kartı yer alıyor. Axess, Axess Gold, Axess Platinum, Axess exi26, Axess Temassız, Axess Ek Kart, Axess Sanal Kart, Axess Business Kart ve Axess Kobi olmak üzere farklı çeşitleri bulunan Axess kredi kartı hakkında detaylı bilgiler edinmek ve Akbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır öğrenmek için yazımızı mutlaka okumalısınız.

Axess Kredi Kartı Özellikleri

Axess kullanıcılarına hem yurt içinde hem de yurt dışında alışveriş yapma ve acil nakit ihtiyaçlarını gidermek imkanı sunan bir kredi kartı olarak dikkat çekmektedir. Bu özelliklerinin yanı sıra yapılan alışverişlerden bol miktarda Chip-para kazanmakta mümkün olmaktadır. Ayrıca Axess kredi kartı ile yüz binlerce noktada taksitli bir şekilde alışveriş yapma imkanı yakalamakta mümkündür. Yaptığınız alışverişlerden kazandığınız Chip-paraları da üye işyerlerinde rahatlıkla harcayabilirsiniz.

Chip-para Nedir?

Axess kredi kartı ile yapılan alışverişlerde chip-para kazanmak mümkün olmaktadır. 1 chip-para=1 TL değerinde olup, bu chip-paraları Türkiye’nin dört bir yanında bulunan Axess üye iş yerlerinde kolaylıkla harcayabilir ve bedava alışveriş yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Otomatik Fatura Ödeme Talimatı

En çok tercih edilen Akbank kredi kartı olma özelliği taşıyan Axess kredi kartı ile otomatik fatura ödeme talimatı verebilir ve faturalarınızı takip etme derdinden kurtulabilirsiniz. Otomatik fatura ödeme talimatı vermek için 444 25 25 numaralı Akbank Telefon Şubesi’ni ya da Akbank Direkt’i kullanabilirsiniz.

Havalimanı Shuttle Hizmeti

Axess kredi kartı kullanıcılarının indirimli uygun fiyatlarla İstanbul, İzmir, Ankara ve Adana da havalimanı transfer hizmetinden faydalanabilmek için 444 25 25 aramaları ve Havalimanı Transfer Hizmetlerini tuşlamaları yeterli olmaktadır.

Kampanyalar

Axess kredi kartı ile Akbank’ın her ay sunmuş olduğu çeşitli kampanyalardan yararlanabilir ve üye iş yerlerinde ekstra taksit fırsatlarından faydalanmanın keyfine varabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Akbank kredi kartı denildiğinde akla ilgi gelen ürünlerden olan Axess kredi kartı başvurusunu 444 25 25 numaralı Akbank Telefon Şubesi’ni arayarak, Akbank Direkt İnternet’ten, axess.com.tr adresine giriş yaparak, tüm Akbank ATM ve şubeleri üzerinden ve “AXESS” yazıp 5990’a SMS göndererek yapabilirsiniz.