Anasayfa / Bankalar / Babalar Günü’ne Özel 30 TL’ye Varan MaxiPuan Kampanyası

Babalar Günü’ne Özel 30 TL’ye Varan MaxiPuan Kampanyası

Ziraat Bankası Maximum kredi kartı kullanıyorsanız sizde Babalar Günü’ne özel 30 TL’ye varan MaxiPuan kampanyasından yararlanabilirsiniz. Öne çıkan kredi kartı kampanyaları arasında yer alan bu kampanya 1-18 Haziran 2017 tarihleri arasında giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, optik ve saat sektörlerinde faaliyet gösteren Maximum üye işyerlerinden veya seçili elektronik market ve e-ticaret firmalarından Maximum Kart’ınızla tek seferde yapacağınız, peşin ya da taksitli, 100 TL ve üzeri ilk alışverişinize 5 TL, ikinci alışverişinize 10 TL, üçüncü alışverişinize 15 TL olmak üzere toplamda 30 TL MaxiPuan kazanma şansı sunmaktadır.

Babalar Günü’ne Özel 30 TL’ye Varan MaxiPuan Kampanyası Koşulları

Kampanya kapsamında 1-18 Haziran 2017 tarihleri arasında giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, optik, saat sektörlerinde faaliyet gösteren Maximum üye işyerlerinden veya seçili elektronik market ve e-ticaret işyerlerinden Maximum Kart’ınızla tek seferde yapacağınız, peşin veya taksitli, 100 TL ve üzeri ilk alışverişinize 5 TL, ikinci alışverişinize 10 TL, üçüncü alışverişinize 15 TL olmak üzere toplamda 30 TL MaxiPuan verilecektir.

Kampanya Maximum özellikli POS cihazlarından tek seferde gerçekleştirilen 100 TL ve üzeri tutardaki peşin veya taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır.

Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü Babalar Günü MaxiPuan kampanyasına dahil iken aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden sadece biri kampanyaya dahil sayılacaktır.

Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilmekte ve en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilmektedir.

Babalar Günü MaxiPuan kampanyasından MaxiPuan kazanabilmek için tüm alışverişlerin kredi kartıyla yapılması gerekmektedir.

Şirket Kredi Kartı, Ziraat Ücretsiz Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmemektedir.

Kampanyaya katılmak için yurtiçinden gönderilecek olan SMS’ ler ücretsizdir. Kampanyaya KKTC’ den katılmak isteyen kişiler 0 532 752 47 47’ye SMS göndermelidir. KKTC’ den kampanyaya katılmak için gönderilecek olan SMS’ler operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Babalar Günü’ne özel 30 TL’ye varan MaxiPuan kampanyasına katılmak için “BABA” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, Ziraat Bankası sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757’ye SMS göndermeniz gerekmektedir.

MaxiPuanlar Ne Zaman Kartıma Yüklenecek?

Babalar Günü MaxiPuan kampanyası dahilinde kazanılan ilave MaxiPuanlar, 30 Haziran 2017 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kredi kartına yüklenecektir. Ekstra MaxiPuanların son kullanım tarihi 9 Temmuz 2017 olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 10 Temmuz 2017 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanyaya Dahil Elektronik Market ve E-Ticaret Siteleri Hangileri?

Hepsiburada, Apple Store, Evmanya, Bilkom, sahibinden.com, mizu.com, n11, trendyol.com, gittigidiyor, 1V1Y.com, kronotrop.com.tr, Morhipo, Bimeks, Misspera, Teknosa, Zizigo, Mediamarkt, Markafoni, Vatan Bilgisayar ve lidyana.com Babalar Günü’ne özel 30 TL MaxiPuan kampanyasına dahildir.

Maximum Petrol Ofisi Kampanyası