Anasayfa / Bankalar / Banka Çalışma Saatleri / Bankaların Çalışma Saatleri

Bankaların Çalışma Saatleri

Günümüzde neredeyse herkesin bankacılık işlemleri gerçekleştirmesi gereken durumlar olmaktadır. Bankacılık işlemleri için hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olduğunu söylemek bile mümkün. Kredi isteklerinden kredi kartı işlemlerine, vergi ödemelerinden fatura ödemelerine kadar pek çok konu için bankacılık işlemi yapmak gerekebilmektedir. Bu işlemleri internet üzerinden çeşitli uygulamalarla gerçekleştirebileceğiniz gibi şubeye giderek gereksinim duyduğunuz işlemleri yapabilirsiniz. Eğer şubeye giderek bankacılık hizmeti almayı tercih ediyorsanız bankaların çalışma saatlerini bilmeniz yararınıza olacaktır. Özellikle de müşterisi olduğunuz bankanın çalışma saatlerini mutlaka doğru şekilde öğrenmelisiniz. Bu yazımızda sizler için ülkemizde hizmet veren bankaların çalışma saatlerini eli alacağız. Yazımızı okuyarak siz de müşterisi olduğunuz bankanın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

DenizBank

1938 yılında gelişmekte olan Türk Denizcilik sektörünün finansmanını sağlamak niyetiyle kurulan ve devlet bankası olan DenizBank 1997 senesinde özelleştirilmiştir. Güçlü bir sermaye ve finansal güce sahip olan DenizBank sunduğu muhteşem hizmet ağı ile tüm toplumdan tam not almaktadır. Şubeleri ve ATM’lerinin yanı sıra internet ve telefon bankacılığı uygulamaları ile de müşteri memnuniyetini sağlayan DenizBank her yönüyle öne çıkan bir bankadır. DenizBank müşterisi iseniz bankacılık hizmetlerini en iyi şekilde alabilmek adına DenizBank çalışma saatleri hakkında bilgili olmanız önemlidir. Şimdi DenizBank çalışma saatlerini göz atalım.

DenizBank Çalışma Saatleri

DenizBank çalışma saatleri olarak hafta içi sabah 09.00 ile akşam 17.00 arasını belirlemiştir. DenizBank öğle saati 12.30’da başlamakta ve 13.30’a kadar sürmektedir. DenizBank’ın hafta sonları hizmet veren herhangi bir şubesi bulunmamaktadır. Aynı şekilde öğle saatlerinde de DenizBank hizmet vermemektedir. DenizBank çalışma saatleri içerisinde işlemlerinizi halledebilirsiniz ya da çalışma saatleri dışında bankacılık hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız DenizBank çağrı merkezini kullanabilirsiniz. 444 0 800 numaralı DenizBank çağrı merkezini aramanız halinde müşteri temsilcileri sizinle ilgilenecek ve bankacılık işlemlerinizi eksiksiz bir şekilde yapmanıza yardımcı olacaklardır. DenizBank çalışma saatleri dışında işlem gerçekleştirmek isteyenler dilerlerse AçıkDeniz internet şubesini kullanabilmektedirler. Müşteri şifrenizi kullanarak giriş yapabileceğiniz AçıkDeniz internet şubesi aracılığı ile haftanın 7 günü 24 saat süresince hizmet alabilirsiniz. DenizBank internet şubesi üzerinden gerçekleştirmiş olduğunuz işlemlerin dekontu ise hesabınızın bağlı olduğu DenizBank şubesinden temin edilebilmektedir. Yine DenizBank ATM’leri bankacılık işlemleri için başvurabileceğiniz bir başka kanaldır.

İş Bankası Çalışma Saatleri

Bireysel ve ticari bankacılık hizmetleri ile öne çıkan ve ülkemizin köklü bankalarından bir tanesi olan İş Bankası müşterilerine sunduğu hizmet kalitesi ile beğeni toplamaktadır. İş Bankası müşterisi iseniz ve İş Bankası saat kaçta açılıyor öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

İş Bankası Mesai Saatleri

2014 yılı itibariyle 1350 adet şubesinin olduğu bilinen İş Bankası çalışma saatleri hafta içi günlerde sabah saat 09.00’da başlamaktadır. İş Bankası çalışma saatleri 17.30’a kadar devam etmektedir. 12.30 ile 13.30 arası ise öğle paydosudur. İş Bankası hafta sonlarında da bazı şubelerinde hizmet vermeye devam etmektedir. Yine İş Bankası’nın bazı şubeleri öğle paydosunda da müşterilerinin bankacılık işlemlerini yapmayı sürdürmektedir. İş Bankası’nın hangi şubelerinin öğle saatlerinde ve hafta sonlarında açık olduğunu öğrenmek istiyorsanız İş Bankası’nın web sitesine giriş yaparak istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. İş Bankası çalışma saatleri dışında bankacılık işlemleri yapmak isteyenler ise İş Bankası’nın sunduğu internet bankacılığı veya telefon bankacılığı gibi hizmetlerden yararlanabilirler. Haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet sunan bu kanallar aracılığıyla siz de pek çok bankacılık işlerinizi kolaylıklar çözüme ulaştırabilirsiniz. İş Bankası’nın 0850 724 0 724 olan numarasını arayarak çağrı merkezine ulaşabilir ve müşteri temsilcilerinden yardım alabilirsiniz. Ayrıca yurt genelinde binlerce alanda yer alan İş Bankası ATM’lerilerini kullanarak yine pek çok bankacılık işlemini gerçekleştirmeniz mümkün.

Kuveyt Türk Çalışma Saatleri

İnternet bankacılığından ATM’lerine kadar müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunan bankalardan biri olan Kuveyt Türk mesai saatleri içinde gerçekleştirilen tüm işlemler güvenli ve hızlı bir şekilde sonuca ulaştırmaktadır. Sizde Kuveyt Türk müşterisi iseniz ve bankanızın mesai saatlerini öğrenmek istiyorsanız işte aradığınız yanıtlar.

Kuveyt Türk İş Saatleri

Güvenli internet bankacılığı ve ATM hizmetleri ile müşterilerinin gönlünü fetheden Kuveyt Türk çalışma saatleri sabah 08.30’da başlamakta ve akşam saat 17.00’a kadar devam etmektedir. Kuveyt Türk öğle paydosu 12.30 ile 13.30 arası olarak belirlenmiştir. Öğle paydoslarında ve hafta sonlarında Kuveyt Türk’ün hizmet sunmayı sürdüren herhangi bir şubesi yoktur. Aynı şekilde resmi tatillerde de açık bir Kuveyt Türk şubesi bulunmamaktadır. Kuveyt Türk çalışma saatleri dışında hizmet almak istediğinizde internet bankacılığı veya mobil şubeye kullanabilirsiniz. Kuveyt Türk müşterileri bankalarının 444 0 123 numaralı çağrı merkezini aramaları halinde internet ve mobil şubede kullanabilecekleri şifrelerini alabilmektedirler. Müşteri numarası kullanıcı adı olarak geçmektedir. İlk defa şifre alacak olanlar veya kurumsal müşteriler ise bu işlem için Kuveyt Türk şubelerine gitmek zorundadırlar. Alınan 8 haneli şifre hem mobil şube için hem de internet bankacılığı için geçerlidir. Kuveyt Türk’ün internet şubesine giriş yapmanızın ardından ayarlar menüsünün altındaki şifre değiştirme alanına giriş yaparak şifrenizi değiştirebilirsiniz. Ayrıca Döviz/ Kıymetli Maden menüsünden alış ve satış gibi işlemleri yapmanız mümkün. Para transferi menüsünü kullanarak EFT ve havale işlemleri gerçekleştirebilmektedir. Kuveyt Türk’ün ATM’lerini kullanarak da çeşitli bankacılık işlemlerini yapabilirsiniz.

Halkbank Çalışma Saatleri

Müşterilerine çok daha iyi hizmetler sunabilmek adına şube sayısını her geçen gün daha da arttıran Halkbank internet bankacılığı ve telefon bankacılığı gibi çeşitli hizmetler de sunmaktadır. Halkbank şubelerini veya ATM’lerini kullanabileceğiniz gibi dilerseniz internet ve telefon bankacılığından da faydalanabilirsiniz. Halkbank müşterilerinin şubede işlem gerçekleştirecekleri zaman dikkat etmeleri gereken en önemli husus Halkbank mesai saatleridir. Halkbank çalışma saatlerini bilmeniz halinde doğru zamanda bankanızın şubesinde olabilir ve işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bankaların çalışma saatlerini ele aldığımız yazınızda şimdi sıradaki banka olan Halkbank’ın çalışma saatlerini göz atalım.

Halkbank Çalışma Saatleri

Halkbank mesai saatleri olarak 09.00 ile 17.00 arasını belirlemiştir. Öğle paydosu yine diğer tüm bankalarda olduğu gibi 12.30 ile 13.30 arasıdır. Halkbank öğle saatlerinde veya hafta sonlarında bankacılık işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için şubelerde hizmet sunmamaktadır. Halkbank çalışma saatleri içerisinde işlemi gerçekleştiremediyseniz dilerseniz mobil bankacılık ve internet bankacılığı gibi uygulamalardan yararlanarak gerekli bankacılık işlemlerinizi sonuca ulaştırabilirsiniz. 0850 222 0 400 ve 444 0 400 numaralarını kullanıp Halkbank diyalog aracılığı ile hizmet almanız mümkün. EFT ve havale gibi pek çok işlemi siz de rahatlıkla bu kanallar aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Halkbank sayesinde 24 saat boyunca havale işlemlerinizi yapabilir ve sorunsuz bir şekilde para transferlerinizi gerçekleştirmenin rahatlığını hissedebilirsiniz. Halkbank EFT işlemleri saat 08.00 ile 16.30 arasında gerçekleştirilebilmektedir. EFT işlemi yapmak isteyenler bu saate dikkat etmelidirler. Halkbank repo işlemleri için saat 10.00 ile 15.30 arasını belirlemiştir. Bono ve tahvil gibi işlemleri yapmak isteyenler ise 15.30 ile 18.00 saat aralığını dışında her saat bu işlemi gerçekleştirebilmektedirler.

Finansbank Çalışma Saatleri

Banka çalışma saatlerini bilmek işlemlerinizi şubelerde kolayca gerçekleştirebilmenizin önünü açmaktadır. Finansbank müşterileride Finansbank çalışma saatlerini doğru şekilde öğrenmeli ve işlemlerini bankanın belirlemiş olduğu saat aralığında yapmaya dikkat etmelidirler. QNB Finansbank müşterileri için Finansbank mesai saatleri şu şekilde belirlenmiştir.

Finansbank Çalışma Saatleri

Finansbank çalışma saatleri sabah 09.00 ile akşam 17.00 arasıdır. Öğle paydosu her bankada olduğu gibi 12.30 ile 13.30olarak belirlenmiştir. Finansbank hafta sonlarında ya da öğle paydoslarında hizmet sunmamaktadır. Yalnızca İstanbul’da bulunan Aksaray ve Laleli şubeleri Cumartesi günleri saat 09.00 ile 17.00 arası hizmet vermeye devam etmektedir. Ancak verilen bu hizmetler Western Union işlemlerini kapsamamaktadır. Finansbank çalışma saatleri dışında bankacılık işlemleri gerçekleştirmek isteyenler 0850 222 0 900 numaralı telefon bankacılığı hizmetini arayabilirler veya internet bankacılığını kullanarak gerekli işlemlerini gerçekleştirebilirler. QNB Finansbank ATM’llerini kullanarak yine bankacılık işlemlerini yapmak mümkündür. Banka çalışma saatlerine uygun şekilde davranmanız halinde sizde gün içinde şubeye giderek işlemlerinizi yapabilir veya internet üzerinden size sunulan hizmet kanallarını değerlendirerek şubeye gitmeden bankacılık işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Çalışma Saatleri

Ülke genelinde çok sayıda müşterisi bulunan Yapı Kredi bankası özellikle kültür ve sanat alanlarına verdiği destekle dikkatleri üzerine toplamaktadır. Yapı Kredi bankası güçlü altyapısı ve geniş hizmet ağı ile bankacılık sektörünün önde gelen isimlerinden biridir. Yapı Kredi müşterisisi iseniz ve bankanızın şubesini ziyaret ettiğiniz gerekiyorsa sizinde Yapı Kredi çalışma saatlerini bilmeniz yararınıza olacaktır.

Yapı Kredi Çalışma Saatleri

Yapı Kredi bankası çalışma saatleri olarak 09.00 ile 17.00 arasını belirlemiştir. Yapı Kredi bankası çalışma saatleri içinde şubelerden sizde en iyi şekilde bankacılık hizmeti alabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası’nın öğle paydosu 12.30 ile 13.30 arasıdır. Öğle paydosu saati tüm bankalarda aynıdır. Yapı Kredi Bankası’nın istanbul Cerrahoğlu Alışveriş Merkezi’nde bulunan şubesi Cumartesileri ve Pazar günleri de hizmet vermektedir. Saat 10.00 ile 21.30 saatleri arasında siz de bu şubeden bankacılık hizmetleri alabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası’nın öğle saatinde hizmet veren şubeleri hakkında bilgi edinmek için Yapı Kredi’nin web sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri

Banka çalışma saatleri hakkında bilgi edinenler banka şubelerine doğru zamanda giderek beklemek gibi vakit kaybı yaşayacakları sorunlardan uzak durabilmektedirler. Ziraat bankası müşterisi olanların Ziraat Bankası çalışma saatlerine riayet etmesi önemlidir. Böylelikle bankacılık işlemlerini şube üzerinden doğru saat aralığında gerçekleştirme şansını yakalamış olurlar.

laleli.biz

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri

Ziraat Bankası çalışma saatleri hafta içi günlerde 09.00 ile 17.30 arasıdır. Ziraat Bankası öğle paydosu yine diğer tüm bankalarda da olduğu gibi 12.30 ve 13.30 arası olarak belirlenmiştir. Ziraat Bankası çalışma saatleri dışında bankacılık işlemleri yapmanız gerektiğinde Ziraat Bankası’nın 444 00 00 ve 0850 220 00 00 numaralı telefon bankacılığı hizmetini arayabilir yada internet bankacılığını kullanarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Vakıfbank Çalışma Saatleri

Yurt çapındaki çok sayıda şube ve ATM’si ile müşterilerine hizmet veren Vakıfbank, bankacılık işlemlerinin en güvenli şekilde gerçekleştirilebilmesi için gerekli ortamı sağlamış bir bankadır. Şubelere giderek bankacılık işlemlerini gerçekleştirenlerin banka çalışma saatlerini bilmesi gerekmektedir. Vakıfbank müşterisi iseniz Vakıfbank çalışma saatlerini öğrenmeli ve bankacılık hizmetlerinden bu saat dilimine göre faydalanmaya özen göstermelisiniz.

Vakıfbank Çalışma Saatleri

Vakıfbank çalışma saatleri sabah 09.00’da başlamaktadır. Vakıfbank öğle molası saati ise 12.30 ile 13.30 arası olarak belirlenmiştir. Vakıfbank çalışma saatleri 17.00’a kadar devam etmektedir. Vakıfbank mesai saatleri dışında işlem yapması gerekenler internet bankacılığı, mobil bankacılık veya telefon bankacılığı gibi çeşitli hizmetleri kullanabilmektedirler. Birçok yerde bulunan binlerce Vakıfbank ATM’si sayesinde 7 gün 24 saat işlem yapılması mümkündür. Vakıfbank çalışma saatlerine uygun hareket ederseniz sizde hiçbir zorlukla karşılaşmadan işlemlerinizi gün içinde sonuçlandırabilirsiniz.

Akbank Çalışma Saatleri

Banka çalışma saatlerini bilenler işlemlerini şubelere doğru vakitte giderek gerçekleştirmektedirler. Akbank müşterisi iseniz ve bankanızın şubesine gitmeniz gerekiyorsa sizde Akbank çalışma saatleri konusunda hakim olmalısınız.

Akbank Çalışma Saatleri

Akbank çalışma saatleri olarak 09.00 ile 17.30 arasını seçmiştir. Akbank öğle paydosu 12.30 ile 13.30 arasıdır. Yoğun noktalarda yer alan Akbank şubeleri öğle saatlerinde de hizmet vermeyi sürdürebilmektedir. Hafta sonları açık olan ve müşterilerine hizmet veren Akbank şubeleri bulunmaktadır. Bu şubelerin hangileri olduğu hakkında bilgi edinmek için Akbank’ın sitesine giriş yapabilir ve orada yer alan haritayı kullanarak istediğiniz şubeyi seçerek gereksinim duyduğunuz bilgilere ulaşabilirsiniz. Akbank çalışma saatlerinden ihtiyaç duyacağınız diğer tüm bilgilere kadar her konu için sizde 444 25 25 numaralı telefon bankacılığı hizmetinden istifade edebilirsiniz.