Anasayfa / Krediler / İhtiyaç Kredisi / Burgan Bank 10.000 TL 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Burgan Bank 10.000 TL 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi söz konusu olduğunda öne çıkan bankalardan bir tanesi de Burgan Bank’tır. Burgan Bank kredi ürünlerinden yararlanan ve acil para ihtiyaçlarını bu sayede tamamlayıp rahat bir nefes alan pek çok birey bulunmaktadır. 10.000 TL ihtiyaç kredisi ise en fazla ilgi gören konulardandır. Sizde uzun vadeli 10.000 TL kredi kullanmak istiyorsanız Burgan Bank ihtiyaç kredisi olanağını değerlendirebilirsiniz. Uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi sağlayan Burgan Bank sizin de vazgeçilmez bankalarınız arasına girebilir.

48 Ay Vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi

Burgan Bank’tan 48 ay vade ile 10.000 TL kredi çekmek istediğinizde sizden talep edilecek faiz oranı %1,19’dur. Burgan Bank ihtiyaç kredisi için 50 TL’lik bir masraf ödemesi söz konusudur. 48 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisinin yıllık maliyeti ise %17,42’dir. Aylık taksit oranları incelendiğinde 289 TL gibi bir miktar karşımıza çıkmaktadır. Burgan Bank 10.000 TL 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanıldığında toplamda geri ödenmesi gereken tutar ise 13.934 TL’dir.

Sizde 48 ay vade ile Burgan Bank’tan 10.000 TL kredi kullanacaksanız bankanın güncel faiz oranını öğrenmek için mutlaka sitesini ziyaret etmelisiniz. Kredilerden faiz oranlarının zaman içerisinde değişiklik gösterdiği herkes tarafından bilinmektedir. Bu nedenle sizde güncel faiz oranlarını öğrenmek için kredi çekeceğiniz bankanın sitesine giriş yapmalı ve belirlenmiş olan faiz oranı üzerinden hesabınızı gerçekleştirmelisiniz. Düzenli bir gelirinizin bulunuyorsa ve gelirinizi yasal olarak belgeleyebiliyorsanız, kredi notunuz yüksekse ve isminiz kara listede geçmiyorsa Burgan Bank’tan 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanma şansınız bir hayli yüksek olacaktır. Bankaların kredi talebiyle gelenlerden istedikleri evraklar değişiklik gösterse de genel olarak bakıldığında kişinin gelir düzeyiyle kredi puanı belirleyici etkenler arasında yer almaktadır.