Anasayfa / EFT / Burganbank Eft Saatleri

Burganbank Eft Saatleri

Burganbank ülkemizde faaliyetlerini sürdürmekte olan ve pek çok yeni kampanya ile özellikle küçük iişletmeler ile esnaflara yönelik ürünler çıkaran bir firmadır. Burganbank eft saatleri incelendiğinde şubeler arası transferlerin saat ve gün kısıtlamasına uğramaksızın sınırsız şekilde yapılabildiği görülmektedir.

Ancak Burganbank eft saati kısıtlamalar ile düzene sokulmuştur. Özellikle başka bankalara yapılan eft işlemlerinde ödemenin burganbankta kalmaması için diğer bankaların eft saatleri göz önünde bulundurularak ortalama bir saat belirlenmiştir.

Burganbank eft saatleri gerçekleşen düzenleme ile sabah çalışma saatlerinin başladığı 09:00 da başlamakla birlikte akşam saat 16:30 da bitmektedir. Diğer bankalarda 17:00 da biten eft saatleri Burganbank’da yarım saat daha erken sona ermektedir, bunun nedeni ise diğer bankalarında 16:30 dan sonraki işlemleri bir sonraki güne atabilme ihtimalleridir. Yani Burganbank 17:00’da yapılan ödemeleri de eft olarak işleme sokar ancak yarım saatlik bir aksaklık stresini göz önünde bulundurarak 16:30’dan sonra eft’lerin geçme garantisini vermez.

Diğer tüm bankalarda olduğu gibi Burganbank eft saatleri çalışma saatleri olarak belirlenmiştir, buna bağlı olarak çalışma saatleri sonrası yapılan işlemler bir sonraki iş günü aktarılır, buna ek olarak hafta sonu yapılan işlemler ise takip eden ilk iş gününde aktarılmaktadır.

Burganbank Eft Ücretleri

Burganbank bir iş günü içerisinde en fazla 25 bin lira gönderilmesine izin vermekle birlikte her bir işlem başına sabit olarak 5 lira ücret talep etmektedir.

Burganbank üzerinden gerçekleştirmiş olduğunuz her eft işlemi 1 çalışma günü içerisinde kesinlikle hesaba geçmelidir. Burganbank eft saatleri içerisinde gerçekleştirilen eft işlemleri 1 iş günü içerisinde alıcı hesabına geçmeyecek olursa kesinlikle çağrı merkezini aramalı veya internet üzerinden eft sorgulama işlemini gerçekleştirmelisiniz.

Bize soracak olursanız Burganbank eft saatleri için belirlenen çalışma saatleri dışında eft işlemleri gerçekleştirmemeniz olacaktır. Yani sabah mesai saatinin başlangıcı olan 09:00’dan akşam 16:30’a kadar eft işlemleri gerçekleştirilmektedir.