Anasayfa / Bankalar / Banka Çalışma Saatleri / Cevahir İş Bankası Çalışma Saatleri

Cevahir İş Bankası Çalışma Saatleri

Bankacılık işlemlerinizi vakit kaybetmeksizin gerçekleştirmek istiyorsanız banka çalışma saatleri hakkında bilgi sahibi olmanız önem taşımaktadır. Bankaların çalışma saatleri farklılık göstermekle birlikte genellikle sabahları açılış saatleri 08.30-09.00’da başlamakta ve akşam kapanış saatleri ise 17.00 ya da 17.30 olmaktadır. Öğle saatleri ise 12.30-13.30 olarak belirlenmiş durumdadır. Tabii ki bu çalışma saatleri bankaların tüm şubeleri için geçerli değildir. Bankalar yoğun noktalarda bulunan şubelerini akşam geç saatlere kadar açık tutabildikleri gibi Cumartesi ve Pazar günleri de hizmet vermeyi sürdürebilmektedirler. Eğer İş Bankası müşterisi iseniz ve İş Bankası çalışma saatlerini özellik de Cevahir İş Bankası çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız yazımızın devamını okumanız yeterli olacaktır.

İş Bankası Çalışma Saatleri

İş Bankası çalışma saatleri hafta içi günlerde 09.00-12.30 ve 13.30-17.30 olarak belirlenmiş durumdadır. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi bu durum tüm Türkiye İş Bankası şubeleri için geçerli değildir. İş Bankası’nın web sitesine girerek hangi şubenin hangi saatler ve günlerde açık olduğunu sorgulayabilirsiniz. Eğer özellikle İş Bankası Cevahir Alışveriş Merkezi Şubesi’nin çalışma saatlerini öğrenmek istiyorsanız bu şubenin çalışma saatlerinin 10.00 ila 19.00 arası olduğunu söyleyebiliriz. İş Bankası Cevahir şubesi öğle saatlerinde de müşterilere hizmet vermeyi sürdürmektedir. Hafta içi çalışma saatleri içerisinde bu şubeye 0212 380 02 10 numaralı telefondan ulaşmanız mümkündür. Mesai saatleri dışında ulaşmak içinse 0850 724 0 724 numaralı İş Bankası müşteri hizmetlerinden faydalanmanız gerekmektedir.

Cevahir İş Bankası çalışma saatlerinin yanı sıra Türkiye İş Bankası’nın EFT saatlerini de öğrenmek istiyorsanız İş Bankası EFT Saatleri 2017 başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz. Sitemizde bulunan çeşitli kategori başlıkları altında tüm bankacılık işlemleriniz ve finansal sorularınızla ilgili cevaplara ulaşmanız mümkündür.