Anasayfa / Bankalar / Çiftçiler İçin Şekerbank Vodafone Kampanyası

Çiftçiler İçin Şekerbank Vodafone Kampanyası

Geçiminizi çiftçilik yaparak sağlıyorsanız ve finansal kaynaklara kolay bir şekilde erişebilmek istiyorsanız sizde Şekerbank ve Vodafone işbirliği ile hazırlanan “Dijital Çiftçi, Kazanan Çiftçi” platformu kapsamında Şekerbank’ın “Aile Çiftçiliği Bankacılığı” finansman ürünlerinden yararlanabilirsiniz. Bunun için Vodafone Çiftçi Kulübü üyesi olmanız gerekmektedir. Üye olmanız halinde %15’e varan faiz indirimlerinden faydalanmanız ve Vodafone cep telefonu faturanızı hasat zamanında ve faizsiz olarak ödemeniz mümkün olmaktadır.

Kampanya Avantajları

Şekerbank Vodafone Kampanyası kapsamında Vodafone Çiftçi Kulübü (VFÇK) üyelerine, Aile Çiftçiliği kredi ürünlerinde %10 faiz oranı indirimi yapılmaktadır. Çiftçi Kulübü’ne üye olduktan sonra %10 faiz indiriminden yararlanabilirsiniz. Çiftçi Vodafone Fatura KMH ürününü kullanarak “Tüm Yıl Konuş, Hasat Zamanı Faizsiz Öde” avantajından da faydalanabilirsiniz. Vodafone faturalı hattınız varsa ya da var olan hattınızı Vodafone’a taşıyıp Şekerbank’ta KMH hesabı açtırmanız ve otomatik ödeme talimatı vermeleri halinde, yıl boyunca faturalandırılan borçlarınız aylık olarak Şekerbank tarafından ödenecektir. Çiftçilik yapan Şekerbank müşterileri ise hasat zamanında yalnızca anapara borcunu öderken, faiz üretici adına Vodafone tarafından karşılanacaktır. Çiftçiler ve aile bireyleri sene boyunca Vodafone hatlarıyla yaptıkları görüşmeleri bu kredi ürününü kullanmaları halinde düzenli ve faizsiz bir biçimde yılda bir kez tek seferde ödeyebilmektedirler.

Vodafone Çiftçi Kılavuzu aplikasyonu üzerinden başvuru yapan kulüp üyeleri Aile Çiftçiliği kredi ürünlerinde %15 faiz oranı indirimi avantajlarına sahip olabilmektedirler.

Başvurunuzu Vodafone Çiftçi Kılavuzu uygulaması üzerinden yapmanız halinde ise %15 faiz oranı indiriminden faydalanabilirsiniz. Çiftçi Kılavuzu uygulaması üzerinden yapmak için uygulamanın “Krediler” sekmesinde bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Çiftçi Kayıt Sistemi Belgesi (ÇKS), Arıcılık Kayıt Belgesi (AKS), Hayvan İşletme Belgesi veya İşletme Tescil Belgesi, Örtü Kayıt Belgesi (ÖKS), Su Ürünleri Kayıt Belgesi (SKS) ya da Çiftçilik Belgesi olan çiftçiler bu kampanyadan yararlanabilmektedir. Vodafone faturalı hat sahibi olan ve var olan hattını başka bir operatörden Vodafone’a taşıyan çiftçiler en yakın Şekerbank şubesine başvuru yaparak Vodafone Kredili Mevduat Hesabı açtırabilmektedir.

Üreticiler kendi adına kayıtlı olan Vodafone hatları ile birlikte diğer aile fertlerinin de kullandığı faturalı Vodafone hatlarını da açılan Vodafone Kredili Mevduat Hesabı’na otomatik ödeme talimatı ile bağlatabilir ve hasat zamanı faizsiz ödeme imkânını değerlendirebilmektedirler.

Vodafone Çiftçi Kulübü üyesi olan çiftçiler Aile Çiftçiliği kredi ürünlerindeki faiz oranı indirim avantajlarından ve ‘Tüm Yıl Konuş Hasat Zamanı Faizsiz Öde’ kampanyasından yararlanabilmektedir.