Anasayfa / Bankalar / Banka Çalışma Saatleri / Citibank Çalışma Saatleri

Citibank Çalışma Saatleri

Citibank, 6 kıtada 100’den fazla ülkede yaklaşık 200 milyon müşteri hesabı ile faaliyet gösteren ve 200 yılı aşkın deneyimi bulunan bir banka olarak dikkat çekmektedir. 1975 yılında ülkemizdeki faaliyetlerine kurumsal bankacılık hizmetleri ile başlayın Citibank, şube statüsündeki faaliyetlerine ise 1981 yılında başlamıştır. O tarihlerden günümüze kadar birçok elektrik santrali, baraj ve otoyol gibi birçok projenin finansmanında yer alan Citibank, şubeleri, CitiDirect Online İnternet Bankacılığı ve CitiService Telefon Bankacılığı ile hem kurumsal hem de ticari bankacılık müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Sizde Citibank müşterileri arasında yer alıyorsanız ve işlemleri yapmak için bankanızın şubelerini ziyaret etmeniz gerekiyorsa Citibank çalışma saatlerini öğrenmeniz sizin için faydalı olacaktır.

Citibank Mesai Saatleri

Citibank mesai saatlerine geçmeden önce bankalar kaçta açılıyor ve banka çalışma saatleri nelerdir sorularını cevabını kısaca verelim. Türkiye’de bulunan bankaların çoğu sabahları 08.30 ya da 09.00’da açılış yapmakta ve akşamları ise 17.00 ya da 17.30’da kapanış işlemlerini gerçekleştirmektedir. Öğle paydosu ise genellikle 12.00-13.00 veya 12.30-13.00 arasında 1 saat olarak verilmektedir. Citibank çalışma saatleri de benzer şekilde düzenlenmiştir. Diğer bankalar gibi Citibank da hafta içi günlerde hizmet vermekte olup sabahları 09.00’da şubeler açılmaktadır. Öğle paydosu 12.00 ila 13.00 arasında olup öğle paydosunda hizmet verilmemektedir. 13.00’de yeniden başlayan Citibank çalışma saatleri akşam 17.00 itibarıyla sona ermektedir.

Citibank çalışma saatleri dışında kullanabileceğiniz bankacılık kanalları da bulunmaktadır. Birçok işleminizi 0212 319 45 00 numaralı Citibank Telefon Şubesi’ni arayarak yapabilir ya da Citibank’ın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Citibank ATM’lerini kullanarak yapabileceğiniz başka birçok işlemde bulunmaktadır.

Bankalar kaçta açılıyor gibi sorularınıza yanıt bulmak, diğer tüm banka çalışma saatlerini öğrenmek ve finansal konularda kafanızı meşgul eden hususlarla ilgili merakınızı gidermek için sitemizde yer alan binlerce makaleden faydalanabilirsiniz. Kategori başlıklarımızı inceleyebileceğiniz gibi arama motorumuzu kullanarak da kolay bir şekilde istediğiniz konulara erişmeniz mümkündür.