Anasayfa / Kredi Kartı / Deniz Bonus Kredi Kartı Özellikleri

Deniz Bonus Kredi Kartı Özellikleri

Deniz Bonus kredi kartı, DenizBank müşterilerine özel olarak sunulan ve pek çok avantaja sahip olan bir kredi kartıdır. Sizde yurt içi ve yurt dışında yapılan tüm harcamalardan bonus kazandıran ve kazanılan bonuslarla üye iş yerlerinden bedava alışveriş yapılmasını sağlayan Deniz Bonus kredi kartından faydalanmayı düşünüyorsanız yazımızın devamını mutlaka okumalısınız.

Deniz Bonus Ayrıcalıkları

Deniz Bonus kredi kartı sahipleri DenizBank müşterilerine özel bir indirim sitesi olan indirimkartimda.com’dan ve yalnızca DenizBank müşterilerinin faydalanabildiği Amerika’dan ayrıcalıklı alışveriş deneyimine imkan sağlayan denizamerikada.com’dan yararlanabilmektedir.

Deniz Bonus İle Nasıl Bonus Kazanılır?

Deniz Bonus ile bonus kazanmak son derece kolaydır. Bu kartı kullanarak yurt içinde ve yurt dışında Visa/MasterCard amblemi bulunan milyonlarca iş yerinde yapacağınız gerek peşin gerekse taksitli alışverişlerde Bonus kazanabilirsiniz. Kazanılan her 1 TL Bonus, 1 TL’ye eşit olup, bu bonusları dilediğiniz zaman kullanarak bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Deniz Bonus Kredi Kartı Hakkında Genel Bilgiler

Deniz Bonus, kişilerin güvenliği için kapalı olarak teslim edilmekte olup, kartın teslim alındığına dair bilginin kurye tarafından DenizBank’a iletilmesinden 1 gün sonra kullanıma açılmakta ve bu konuda SMS ile kart sahibine bilgi verilmektedir. Kart teslim alındıktan hemen sonra şifre alarak aynı gün kullanmaya başlamak mümkündür.

Kredi kartının kaybolması, çalınması ya da şifrenin başkaları tarafından ele geçirilmesi gibi durumlar ile kart sahibinin bilgisi dışında gerçekleşmiş herhangi bir işlem olduğunun fark edilmesi halinde derhal AçıkDeniz Telefon Bankacılığı’nın aranması gerekmektedir.

Deniz Bonus Kredi Kartı Başvuru Kanalları Nelerdir?

Deniz Bonus kredi kartı başvurusu yapmak için kullanabileceğiniz birkaç kanal bulunmaktadır. Bunlardan biri DenizBank’ın web sitesidir. Sitede yer alan linki tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz gibi Açıkdeniz İnternet Bankacılığı’ndan, tüm DenizBank şubeleri ve ATM’leri üzerinden de Deniz Bonus başvurusu yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra 444 0 800 numaralı Açıkdeniz Telefon Bankacılığı’nı arayarak ya da 3280’e KKART yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numaranızla birlikte SMS göndererek de başvuru yapabilirsiniz.

Deniz Bonus Kredi Kartı Ödemelerini Nasıl Yapabilirim?

Deniz Bonus kredi kartı ödemesini tüm DenizBank ve Garanti Bankası şubeleri ile ATM’lerinden, bütün Pratik Noktalar ile PTT şubeleri ve ATM’lerinden ve ICBC TURKEY şubelerinden yapabileceğiniz gibi diğer bankalardan EFT ile, DenizBank’da bulunan hesabınızdan otomatik ödeme talimatı ile, İnternet Bankacılığı’ndan ya da Telefon Bankacılığını arayarak gerçekleştirebilirsiniz.