Anasayfa / Bankalar / Banka Çalışma Saatleri / DenizBank Açılış Saati

DenizBank Açılış Saati

Ülkemizde yerli ve yabancı sermayeli birçok banka bulunmaktadır. DenizBank güçlü hizmet ağı ile dikkat çekmeyi başarmaktadır. İlk kuruluşu gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne finansman sağlamak amacıyla 1938 yılında olan DenizBank, 1997 yılında özelleştirilerek hizmetlerine devam etmiştir. DenizBank’ın ülke genelinde yaygın bir şube ve ATM ağı bulunmaktadır. Bunların yanı sıra internet ve telefon bankacılığı uygulamaları ile de müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir. Eğer DenizBank müşterileri arasında yer alıyorsanız ve işlem yapmak için bankanızın şubelerine gitmeniz gerekiyorsa öncelikle DenizBank açılış saati ve DenizBank çalışma saatleri gibi konulara hakim olmanız gerekmektedir. Bu sayede zaman kaybetmeksizin bankacılık işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

DenizBank Çalışma Saatleri

Bilindiği üzere Türkiye’de bulunan bankaların şubeleri hafta için günlerde mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedirler. DenizBank açılış saati hafta içi günlerde sabahları 09.00 olarak belirlenmiş durumdadır. DenizBank öğle tatilini ise 12.30 ila 13.30 arasında 1 saat olarak uygulamakta ve bu saat aralığında işlem yapmamaktadır. 13.30’da başlayan DenizBank çalışma saatleri akşam 17.00’de sona ermektedir. Bazı bankaların şubeleri öğle saatlerinde ya da hafta sonlarında hizmet verebilmekte ise de DenizBank’ın mesai saatleri dışında hizmet veren şubesi yoktur.

Birçok uygulama sayesinde pek çok bankacılık işlemi banka şubelerine gidilmeden gerçekleştirilebilmektedir. Bunun için kullanılan uygulamaların başında DenizBank Çağrı Merkezi bulunmaktadır. Sizde 444 0 800 numaralı hattı arayarak DenizBank Çağrı Merkezi’ne ulaşabilir ve müşteri temsilcileri aracılığıyla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca AçıkDeniz İnternet Şubesi sayesinde de haftanın 7 günü 24 saat boyuncu birçok işleminizi sorunsuz ve pratik bir biçimde yapmanız mümkündür. İnternet şubesini kullanarak yaptığınız işlemlere ait dekontları hesabınızın bağlı bulunduğu DenizBank şubelerinden temin edebilirsiniz. DenizBank çalışma saatleri dışında faydalanabileceğiniz bir diğer kanal ise yurt genelinde yaygın olarak bulunan DenizBank ATM’leridir.