Anasayfa / Krediler / Denizbank Araç Kredisi

Denizbank Araç Kredisi

Kendi aracının sahibi olmak isteyenler yeterli paraları olmadığında araç satın almak için taşıt kredisinden faydalanmayı tercih edebilmektedirler. Sizde taşıt kredisi kullanıp sıfır veya ikinci el araba almayı planlıyorsanız Denizbank araç kredisi olanağını mutlaka mercek altına almalısınız. Sunduğu üst düzey hizmetlerle adından sıklıkla söz ettiren ve bankacılık sektöünün önde gelen isimlerinden olan Denizbank, finansal kaynak ihtiyacı bulunanlara çeşitli kredilerle destek olmaya devam eden bir bankadır. Denizbank taşıt kredisi imkanı ise öne çıkan kredi türlerindendir.

Uygun faiz ve vade oranları ile araç satın alanlara yardımcı olan Denizbank’ın sağladığı taşıt kredisi imkanını 48 ay vade ile kullanma şansınız bulunmaktadır. Aracın değeri 50.000 TL’ye kadar olduğunda bu paranın %70’i Denizbank taşıt kredisi aracılığı ile temin edilebilmektedir. 50.000 TL’yi aştığında ise 50.000 TL’nin üstü için %50oranında taşıt kredisi sağlanmaktadır.

Denizbank taşıt kredisi kullanmak isteyenlerin hazırlayıp bankaya sunması gereken evraklar vardır. Bu evraklar genel hatlarıyla şu şekilde sıralanmaktadır.

  • Nüfus cüzdanı
  • Çalışma durumuna göre gelir belgesi

Uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile araba sahibi olunmasını kolaylaştıran Denizbank aracılığı ile sizde hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Beğendiğiniz arabayı kısa süre içinde satın almak için Denizbank araç kredisi olanağını değerlendirmeniz yeterli. Birikiminizin eksik kalan kısmını kredi ile tamamlayabilir ve sizde araba ihtiyacınıza bir son verebilirsiniz. Kredi notu iyi seviyede bulunan ve Denizbank’ın belirlediği evrakları hazırlayabilen herkes bu kredi imkanından faydalanabilmektedir. 48 ay vade ile taşıt kredisi çekmek size de cazip geliyorsa Denizbank ile iletişime geçebilir ve taşıt kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.