Anasayfa / Bankalar / Banka Çalışma Saatleri / DenizBank Çalışma Saatleri

DenizBank Çalışma Saatleri

Gelişmekte olan Türk denizcilik sektörüne finansman sağlamak amacıyla devlet bankası olarak 1938 yılında kurulan DenizBank, günümüzde bankacılık hizmeti denildiğinde akla ilk gelen bankalardan biri olmayı başarmış durumdadır. 1997 yılında özelleştirilen Denizbank güçlü bir sermaye tabanına ve finansal güce sahiptir. Hizmet ağı ile toplumun tüm kesimlerine ulaşan DenizBank gerek şubeleri, gerek ATM’leri ve gerekse internet ve telefon bankacılığı uygulamalarıyla etkin bir şekilde hizmet vermektedir. Bilindiği üzere ülkemizde bulunan birçok banka çalışma saatlerini farklı zaman aralıklarında belirlemişlerdir. Bu yazımızda DenizBank müşterileri için DenizBank çalışma saatleri ve DenizBank kapanış saati gibi konuları ele almak istedik.

DenizBank Kapanış Saati

DenizBank kapanış saatinin kaçta olduğu konusuna geçmeden önce DenizBank çalışma saatleri konusunda detaylı bilgiler verelim. DenizBank hafta içi her gün sabah 09.00’da açılmakta ve öğle molası için verilen 1 saatlik aranın başlangıç saati olan 12.30’a kadar çalışmalarına kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Öğle molasının tamamlanmasının ardından 13.30 da tekrar çalışmaya başlayan DenizBank kapanış saati olarak ise akşam 17.00’yi belirlemiştir. Ülkemizde bulunan bazı bankaların yoğunluk olan noktalardaki şubelerinin öğle saatlerinde ya da hafta sonlarında açık olabildiği bilinmektedir. Ancak DenizBank’ın böyle bir uygulaması bulunmamaktadır. DenizBank öğle aralarında ya da hafta sonlarında kapalı olup hizmet vermemektedir.

DenizBank çalışma saatleri dışında bankacılık işlemi yapmak isteyenlerin kullanabileceği kanalların başında DenizBank Çağrı Merkezi gelmektedir. 444 0 800 numaralı DenizBank Çağrı Merkezi aranarak müşteri temsilcileri ile iletişime geçilebilmekte ve mümkün olan işlemler en kısa süre içerisinde yerine getirilmektedir. DenizBank çalışma saatleri dışında başvurulabilecek bir diğer bankacılık kanalı ise AçıkDeniz İnternet Şubesi’dir. Müşterilerin şifreleri ile girerek kullanabilecekleri bu şubeden 7 gün 24 saat boyunca faydalanılabilmektedir. AçıkDeniz İnternet Şubesi üzerinden yapılan işlemlerin dekontu hesabın bağlı bulunduğu DenizBank şubesinden alınabilmektedir. Yurt genelinde bulunan DenizBank ATM’leri de bankacılık işlemlerinin yapılması için kullanılabilecek kanallardır.

Denizbank kapanış saati ve tüm banka çalışma saatleri gibi konularda ihtiyacınız olan bilgileri edinmek için sitemizde bulunan kategorilere göz atmanız fazlasıyla yeterli olacaktır.