Anasayfa / EFT / Denizbank EFT Saati

Denizbank EFT Saati

Denizbank portföyünde bulunan hesabınızdan bir başka bankanın hesap numarasına gönderim gerçekleştirmek istediğinizde bu işleme eft denilmektedir. Tüm bankalarda olduğu gibi Denizbank eft işlemlerinde de belirli saatler içerisinde gönderim gerçekleştiğinde aynı gün içerisinde ortalama beş dakika içerisinde karşı hesaba geçmektedir. Ancak Denizbank eft saatleri içerisinde gönderimi gerçekleşmeyen eft işlemleri takip eden ilk iş günü sabah saatlerinde karşı hesaba geçmektedir. Denizbank eft saatleri biraz daha esnetilerek daha uzun süre içerisinde gerçekleştirilebilmektedir. Birlikte eft sürecini inceleyelim.

Denizbank Eft Saatleri

Denizbank eft saati kaça kadar?

Özellikle sabah çok erken saatlerde eft işlemi gerçekleştirebileceğiniz tek banka denizbank olarak görünüyor, buna göre 2016 Denizbank eft saatleri sabah 05:30 ‘da başlıyor ve akşam çalışma saatlerinin bitimi olan 17:00’a kadar devam ediyor. Bu sayede Denizbank eft saati olarak en uzun süre hizmet veren banka olma özelliğini taşıyor.

Ancak eft saatlerinde gerçekleşmeyen tüm işlemler devam eden ilk iş günü sabah saatlerinde gerçekleşiyor, buna ek olarak hafta sonu ve diğer resmi tatillerde gerçekleşen işlemler takip eden ilk iş günü karşı hesaba aktarılmaktadır.

Denizbank Eft Sorgulama

Çalışma günleri içerisinde gerçekleşen tüm eft işlemleri aynı gün içerisinde 5 dakika ile 30 dakika arasında hesaba geçmektedir, ancak 1 tam iş günü içerisinde hesaba geçmeyen eft işlemleri için 444 0 800 veya 0850 222 0 800 nolu telefonları arayarak bilgi almalısınız.

Denizbank Eft Ücretleri

Denizbank eft saatleri içerisinde gerçekleşmiş olan ve karşı hesaba geçecek olan tüm eft işlemleri için belirli oranda bir kesinti gerçekleştirir. Buna göre Denizbank şubeden yapılan eft işlemleri için % 0.4 oranında bir komisyon alınırken internet üzerinden yapılan tüm işlemlerde 3.5 lira kadar bir ücret kesintisi gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle hesabınızda yer alan paranın tamamını yollayacak olsanız bile bu kesintileri göz önünde bulundurarak hesaplama yapmalısınız.

Denizbank eft saatleri son düzenlemelerle birlikte sabah 09:00’dan 05:30 saatlerine alınmıştır. Bu sayede iş günü başlamadan çok önce yapabileceğiniz eft işlemleri 5 dakika içerisinde karşı hesaba geçecektir.