Anasayfa / Bankalar / DenizBank Garantör Sigortası

DenizBank Garantör Sigortası

Hayatın ne zaman karşımıza zorluklar çıkartacağını bilemeyiz. Kazalarla karşılaşmak, sakatlanmalar veya kayıplar vermek kimse için kolay bir durum değildir. Ancak böyle istenmeyen zamanlarda yaşantımızın daha büyük bir zorluk içerisine düşmemesi için hayat sigortası yaptırmamız gereklidir. Sahip olduğumuz hayatın bir anda değişmesi bile yeterince zordur. Denizbank hayat sigortası sizi ve sevdiklerinizin gelecekte karşılaşabileceği problemlere karşı koruma amacını taşımaktadır. Çok kaliteli ve güvenilir bir sigortacılık anlayışına sahiptir. Met Life Emeklilik ve Hayat A.Ş ile birleşerek sunulan Denizbank garantör sigortası sizin ve sevdiklerinizin her zaman yanındadır.

DenizBank Garantör Sigortası Neleri Kapsar?

Denizbank Garantör Sigortası vefat durumunda sigortalının daha önce belirttiği kişilere ödenecek bir tutar belirlemektedir. Acı bir kayıptan sonra sahip olunan hayat standartlarının kötüye gitmemesi için bir olanak sağlamaktadır. Sigorta süresi içerisinde gerçekleşen olaylarda sigortalı kişinin kaza anında veya kazadan en fazla 2 saat içerisinde sakatlanma durumunda, sakatlanmanın derecesine uygun olarak sigortalıya ödeme yapılmasını da kapsamaktadır. Dört Dörtlük Asistanlık Hizmeti başlığı altında tanı ve tedavilerde, hasta nakil ve konut yardımı, tıbbi danışmanlık, seyahat destek ve organizasyon konularında destek almak için 7/24 telefon ile yardım istenebilmektedir.

Kimler Denizbank Hayat Sigortasından Faydalanabilir?

Denizbank hayat sigortası yaşamınız boyunca karşılaşabileceğiniz her türlü kaza ve vefat durumlarına karşı sigorta hizmeti sunmaktadır. Size ve sevdiklerinize zor zamanlarınızda destek olan Denizbank hayat sigortası hizmetinden faydalanabilmek için 18 yaşından büyük olmanız yeterlidir. 7/24 Denizbank müşteri hizmetlerinden ve Denizbank şubelerinden ayrıntılı bilgi alabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

Denizbank’ın müşterilerinin beğenisine sunduğu çok sayıda hizmeti bulunmaktadır. Bankacılık hizmetleri ile adından saygı ile söz ettiren Denizbank müşteri portföyünü her geçen gün daha da genişletmektedir. Denizbank Business Card, Denizbank Üretici Kart ve çok daha fazlası için sitemizde yer alan diğer içeriklerimizi incelemeniz yeterli!