Anasayfa / Kredi Kartı / DenizBank İESOB Kartı Nedir?

DenizBank İESOB Kartı Nedir?

Esnaf olmak ve kendi işini yürütmek dışarıdan oldukça güzel görünmektedir. Ancak esnaf olmanın da kendine özgü zorlukları vardır. Ticaret hayatının bazı dönemler kötü olması, rakipler arası rekabet ve zorlu iş ortamı esnafta bazen nakit sıkıntısına yol açabilmektedir. Aybaşı geldiğinde çalışanların maaşları, ödenmesi gereken faturalar, ve vergiler derken derin bir nefes almak isteyen esnafın yardımına Denizbank esnafa özel kartı koşmaktadır. İzmir esnafı için ihtiyaç duyduğu sermayeyi sağlamak Denizbank İESOB esnaf kartı ile artık çok daha kolay..

Denizbank İESOB Kartı Özellikleri

Denizbank İESOB kartı esnafın yüzünü güldürecek ve cebini rahatlatacak hizmetler sunmaktadır. Kredi vadesi ve faiz oranlarının düşüklüğü ile İzmir esnafına destek sağlayan Denizbank İEOSB kartının evrak vs. masrafı da bulunmamaktadır.

  • 12 ay boyunca her ay en az 1.000 TL harcama taahhüdü veren kart sahiplerinin aidatlarının tamamını,
  • 6 ay süresince ayda en az 1.000 TL harcama taahhüdü veren kart sahiplerine ise üyelik aidatlarının yarısını Denizbank üstlenmektedir.

Ayrıca anlaşmalı olunan firmalar ile belirlenen çeşitli kampanya dönemleri içerisinde indirimli alışveriş kolaylığı da bu kartta bulunmaktadır.

Denizbank İESOB Kartı Başvurusu

Bu kadar kolaylık sağlayan Denizbank esnafa özel kartı sahibi olabilmek için ne yapmanız gerekiyor? Küçük veya orta ölçekli bir işletme olmanızın hiçbir önemi yoktur. Dilerseniz SMS ile dilerseniz internet bankacılığı ile isterseniz KobiDeniz Facebook sayfası veya Denizbank ATM’lerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank şubelerinden de yüz yüze bilgi almanız ve başvuruda buylunmanız mümkün.

Kaliteli bankacılık hizmetleri ile sektöründe saygın bir yere sahip olma başarısı sergileyen Denizbank aracılığı ile sizde pek çok avantajdan yararlanma şansını elde edebilirsiniz.

Denizbank Business Card gibi konularda da bilgi sahibi olmak isteyenler sitemizde bulunan diğer yazılarımızı inceleyebilirler.